Томас Турґус


Thomas Turgoose
Дата народження:
11 лютого 1992

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Британський актор.

Томас Тургус народився 11 лютого 1992 в Грімсбі - одному з адміністративних центрів англійського графства Лінкольншир. Він ріс в неповній сім'ї, яка розпалася в 1993 році. Томо і його брат залишилися з матір'ю, двоє інших дітей вибрали батька. Мати - Шерон Тургус, яка страждала від онкологічного захворювання, була занадто слабка і не могла прищепити хлопчикові основи дисципліни. Наданий сам собі, він зловживав фастфудом і солодкими газованими напоями, по кілька годин на день грав у комп'ютерні ігри. В результаті до 13 років у нього був діагностований Синдром дефіциту уваги і гіперактивності. Хлопчик відвідував школу не більше одного дня на тиждень.

Режисер Шейн Медоуз, що розшукує в провінційних навчальних закладах виконавця головної ролі підлітка-скінхеда для фільму «Це Англія», звернув увагу на Томаса, що виділяється агресивною поведінкою. За свою участь в кінопробах юнак запросив 5 фунтів стерлінгів, ніж продемонстрував своє байдужість до їхніх результатів і дозволив режисерові утвердитися у виборі в його користь. Мати Томаса померла в грудні 2005 року, за два місяці до завершення зйомок і що послідував акторського успіху сина. В знак своєї поваги режисер Шейн Медоуз присвятив фільм «Це Англія» Шерон Тургус. За іронією долі чотирнадцятирічний Томас, який отримав за роль Шона Премію британського незалежного кіно, не міг бути присутнім на жодному показі або презентації цієї стрічки, так як через наявність сцен насильства і вживання алкоголю для неї був встановлений віковий ценз «18+».

З 2006 року Томас вже з усіма своїми трьома братами став жити в новій сім'ї батька. Він повернувся до занять в школі на повний день і почав серйозно вивчати драматичне мистецтво. Через рік Шейн Медоуз запросив Томаса до роботи в картині «Сомерстаун», де той знову повинен був зіграти роль підлітка з непростою долею. Фільм і акторська майстерність юнаки були оцінені вкрай високо.
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар