Майкл Урі - біографія, фільмографія та фото Майкл Урі - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Майкл Урі


Персона - Майкл Урі
Like
«Michael Urie»
Дата народження:
08 серпня 1980

Біографія

Американський актор і режисер італійського походження Майкл Урі народився 8 серпня 1980 року в Даласі, Техас, США. Глядачам Майкл особливо запам'ятався в ролі Марка Джеймса з американського комедійного серіалу «Дурнушка». Але крім цього, актор виконав більше 20 ролей в кіно і на телебаченні. Закінчивши середню школу, Урі вступив до драматичної школи Juilliard School, яку закінчив у 2003 році. Після отримання диплома почав свою творчу кар'єру на театральних підмостках. Досі актора можна побачити в деяких театральних постановках, а в 2012 році у Майкла відбулася прем'єра на Бродвеї, де він виконав одну з ролей у новій версії відродженого мюзиклу «Як досягти успіху в бізнесі нічого не роблячи», поставлений за однойменною книгою письменника Шефард Міда.

Вперше на телеекрані Урі з'явився спочатку 2000-х. Дебютом стала роль Джастіна в комедійному американському серіалі «Факультет». Через кілька років актор був запрошений режисером Брауном Слоуном на головну роль у драматичній стрічці «ВТЦ погляд». Події фільму розгортаються під час теракту 10 вересня. Його герой - хлопець нетрадиційної сексуальної орієнтації, який шукає собі партнера по зніманню квартири, а заодно людини, здатної допомогти подолати шок від страшної трагедії. Відразу після успішного завершення зйомок у цій картині, Майкла очікував черговий кар'єрний прорив. Їм стала участь в серіалі «Дурнушка». Спочатку режисери не планували вводити образ, виконуваний Урі, в усі епізоди серіалу, а використовувати актора в якості запрошеного гостя деяких частин. Але незабаром, чарівний актор запав у душу глядачам і знімальній команді настільки, що продюсери примусили переписати сценарій і зберегти героя в інших серіях телевізійної стрічки. Автори картини не промахнулися і вже в 2007 і 2008 роках Урі разом з іншими учасниками комедійного серіалу збирали урожай нагород на кінофестивалях, а також отримали Премію Гільдії кіноакторів у США. А сам Урі три рази номінувався на молодіжну премію Teen Choice Awards, що присуджується щороку компанією Fox. Після цього, вже впізнаваний і улюблений глядачами актор все частіше з'являвся в ролях фільмів і серіалів, особливо починаючи після 2010 року. Його можна побачити в епізодах відомих серіалів «Правильна дружина» і «Красуні в Клівленді», британській мелодрамі Шері Фольксон «Пастка для нареченої» (2011), сімейному фільмі «Джеремі Фінк і сенс життя» (2011) режисера Тамара Халперна, комедійній стрічці Еша Крістіана «Петунія» (2012) та багатьох інших. З 2012 року актор був запрошений в американський ситком «Партнери» Джеймса Берроуза, де виконав роль Луїса. А в 2014 році Майкл поповнив свій творчий список ще однією головною роллю - в американській детективної комедії Стюарта Вейд «Такі хороші люди». Крім того, актор займається озвучуванням фільмів, його голосом говорить Себастьян з пригодницької сімейної стрічки «Крихітка з Беверлі-Хіллз» (2008).

З 2011 року Урі практикує себе в новому творчому втіленні - кінорежисера. Дебютною стрічкою стала «Thank You for Judging», де Майкл крім усього виступив виконавчим продюсером і актором головної ролі. Наступним дітищем режисера стала комедія «Він набагато популярніше тебе», що вийшла на екрани восени 2013 року. Урі також прийняв участь в картині як актор разом з Майклом Чернусом («Капітан Філліпс», «Люди в чорному 3») і Хеллі Фейфферд («Посланець»). І в тому ж році Урі трудиться над випуском своєї короткометражної мелодраматичної картини «Гіперглот».

Відомо, що зараз актор зайнятий в новому комедійному проекті «The Ellen and Ted Show», який вийде на екрани в майбутньому році.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я:
23 вересня 2019
Ваш коментар