Олена Валюшкіна

Увійти через
Реєстрація
 

Олена Валюшкіна
 
Олена Валюшкіна (Елена Валюшкина)
Дата народження: 08 грудня 1962 1962-12-08
Біографія
 

Актриса Валюшкіна Олена Вікторівна носить почесне звання Заслуженої артистки Російської Федерації з 1995 року. Народилася 8 грудня 1962 року в Потсдамі в сім'ї військового. Сім'я актриси жила в Німеччині, після чого переїхала в місто Бійське Алтайського краю. Кілька років провела у бабусі в селищі Томіліно Московської області. Під час навчання в школі паралельно займалася музикою, танцями і живописом. Прекрасно володіє майстерністю гри на фортепіано та гітарі. Навчатися акторської майстерності почала на курсі В. І Коршунова і В. С. Сулімова у Вищому театральному училищі імені М С. Щепкіна. У 1984 році після отримання диплома служить в Театрі імені Моссовєта. Там в акторському штаті значиться і понині. Театральні гурмани оцінили акторку в ролі Жюлі у виставі «Фрекен Жюлі» за однойменною п'єсою А. Стріндберга, можуть пам'ятати її як Лілю з постановки «Молода Олена Сергіївна», Барбару з «Кафе Превера», Леді Тізл з вистави «Скандал? Скандал ... Скандал! », Грушеньку з« Братів Карамазових ». Зараз її можна побачити в образі Ганни Андріївни з постановки Гоголівського «Ревізора», Дотті з «Шума за сценою», Маурін з постановки «Не будіть Мадам» і багатьох інших образах.

У кіно Валюшкіна стартувала ще будучи студенткою училища. У 1982 році вона з'явилася в комедії Юрія Чулюкіна «Не хочу бути дорослою». А через два роки відразу отримала головну роль Марії у фільмі відомого радянського режисера Марка Захарова «Формула любові». Участь в музичній комедії перетворили починаючу кіноактрису в впізнавану зірку, що подає великі надії. Сама Олена дуже перейнялася незвичайної творчою атмосферою в колі популярних і неординарних кінематографістів, тут вона познайомилася з такими майстрами кіно, як: Олександр Абдулов, Семен Фарада, Леонід Бронєвой і багато інших. Хоча новоспечені відкриття в акторському таланті обіцяли великі перспективи Валюшкіній, більшу частину часу вона проводила в театрі, подарувавши світові більше 30 ролей. А в кіно за наступні 10 років брала участь більше в епізодичних образах. Її можна було побачити в кадрах серіалу «Кордон: Тайговий роман», драмі «Бджілка» (1993) Олександра Сорокіна, драматичній стрічці «Олександр Пушкін» (2002), військовому фільмі Марії Сніжної «Вороги» (2007), фантастичному бойовику «Чорна блискавка »Олександра Войтинського і Дмитра Кисельова та інших стрічках. У 2013 році Олена Валюшкіна взяла участь у касовій комедії Жори Крижовнікова (Андрія Першина) «Гірко!», який був визнаний найуспішнішим проектом останніх років. Також актриса заявлена в акторському складі продовження історії про Рому і Наташу «Гірко!-2».

Кілька років Валюшкіна працювала в кримінальній передачі «Дорожній патруль», яка стала одним з найпопулярніших телепроектів на російському телебаченні. Також займалася озвученням фільмів і мультфільмів.

Олена заміжня за Заслуженим артистом РФ, режисером, актором театру і кіно Олександром Яцко (колегою по театру Моссовєта). У родині акторів двоє дітей: дочка Марія і син Василь. Майже весь вільний час актриса присвячує рукоділлю: плете з бісеру, шиє, займається дизайном і розписом меблів. Крім того, Олена вільно розмовляє іспанською, французькою та англійською мовами.

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 1
Коментарі
 
Ім’я
26 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw