Лора Вандервурт


Laura Vandervoort
Дата народження:
22 вересня 1984

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

 Канадська актриса.

Лора вандервурт в дитинстві захоплювалася різними видами спорту - футболом, баскетболом, тенісом, гімнастикою, бейсболом, а до 16 років мала чорний пояс з карате. Грати вона почала з 13 років, завжди обожнювала розважати дорослих, влаштовуючи будинку різні шоу і уявлення. Але вирішальним в ухваленні нею рішення стати актрисою став фільм My girl. Касету з фільмом подарувала Лорі її тітка, коли дівчинка була ще зовсім маленькою. Переглянувши весь фільм, Лора вирішила ким вона хоче бути.

Після декількох незначних появ на телешоу, Лора отримує роль в канадському дитячому серіалі «Чи боїшся ти темряви?». Роль була не дуже велика, всього на 3 епізоду, але для Лори і це стало величезним подарунком. Після серії рекламних роликів, разових появ в різних телесеріалах і диснеївських фільмах дев'ятнадцятирічна Лора отримує головну роль Седі Харрісон в серіалі «Наднова зірка», який транслювався протягом чотирьох років. Надалі лора вандервурт частіше з'являється на телебаченні, ніж в кіно. Однією з помітних її ролей стає роль кріптонкі Кари, сестри Супермена, в серіалі «Таємниці Смолвіля».

Після «Тайн Смолвіля» Лора знімається в сіквелі фільму «Ласкаво просимо в рай». У цій картині Вандерворт працює з Крісом Кармаком ( «Самотні серця») і Маршів Томасон ( «Лас Вегас», «Залишитися в живих»). Відразу ж після закінчення зйомок Лора займається незалежним проектом, в якому на знімальний майданчик разом з нею виходять такі канадські зірки, як Майкл Айронсайд і Корі Севьер. У 2009 році Лора знялася в серіалі каналу ABC «V», який є ремейком однойменного серіалу 1983 року. З 2014 до 2016 року грала головну роль в телесеріалі «Укушена».
Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар