Володимир Вдовіченков


Владимир Вдовиченков
Дата народження:
13 серпня 1971

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Російський актор. 

Народився в місті Гусев Калінінградської області і жив там з сім'єю до закінчення школи. У дитинстві займався боксом. Закінчив Кронштадтську морехідну школу і служив на Північному і Балтійському морях. Після служби повернувся додому. Як зізнаається сам, все життя йому подобалося дивитися кіно. І одного дня він зібрався і поїхав до Москви - поступати у ВДІК ім. С.А.Герасимова. Йому було 25 років. Закінчивши підготовчі курси, Володимир поступив в майстерню Георгія Георгійовича Тараторкіна.

Будучи студентом став зніматися в кіно - були і епізоди, і вже головні ролі. У серіалі "Громадянин начальник" і у фільмі "Бригада" знімався паралельно. Був в штаті Художнього академічного театру ім. Моссовета. 

Роль Філа в "Бригаді" вмить перетворила нікому невідомого досі актора на кумира підлітків і молоді. Посипалися пропозиції і від режисерів. У 2003 році він встиг знятися в такому популярному серіалі, як "Каменська-3" (Олег), у фільмах "Важкий пісок" (Анатолій Рибаков), "Небо і земля" (Генадій). Але, поза сумнівом, найпомітнішою  роботою Володимира є роль Кості-кота в бойовику "Бумер". 

В даний час прийнятий в трупу Державного академічного театру ім. Е. Вахтангова, на сцені якого успішно грає в спектаклі. У  його арсеналі більше тридцяти теле- і кіноролей. У 2007 р. Володимир Вдовіченков став володарем премії "Кумир" за роль Костянтина Огороднікова (Кіт) у фільмі "Бумер", ще раніше - володарем призу XIV Міжнародного фестивалю "Сузір'я" в номінації "Краща головна чоловіча роль" за роль капітана Деміна у фільмі "Час збирати камені" і цілого ряду театральних і кіновинагород.
Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 19 жовтня 2010 12:15
0
Идеальный мужчина. Бог))))
.
Татьяна
Татьяна 04 травня 2010 18:27
0
Красивый мужчина и талантливый актер!
Владимир - вы лучший! Радуйте нас новыми фильмами с вашим участием Well
.
Юлия
Юлия 17 березня 2010 18:24
0
Владимир - самый, самый классный!!!!!
.
Наталинка
Наталинка 13 лютого 2010 20:42
0
Актёр самый лучший! обожаю его!!! кстати новый фильм "Если бы я тебя любил" вобще супер!!! так держать!
.
Наталья
Наталья 13 січня 2010 20:25
0
Владимир - мой самый любимый актёр!!! Всего тебе самого наилучшего!!! Будь счастлив! ))
.