Обитель зла

Патрісія Веласкес


Patricia Velasquez
Дата народження:
31 січня 1971

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Відома венесуельська кіноакторка і модель. Найбільше відома за фільмами «Мумія повертається» (2001), «Ягуар» (1996) і Мисливці за розумом (2004).

Патрісія Веласкес народилася в Маракайбо, найбільшому місті в західній частині Венесуели, недалеко від колумбійського кордону, в сім'ї вчителів, вона була п'ятою за рахунком з шести дітей. До 4 років Патрісія Веласкес жила в Парижі, потім - в Мехіко, де її батько працював по лінії ЮНЕСКО. І мати, і батько Патрісії були педагогами і дали їй прекрасну освіту.

Патрісія Веласкес починала як танцівниця, але в 17 років її випадково відкрило топ-модельне агентство, і дуже скоро її буквально розривали на частини найзнаменитіші модельні будинки світу. Вже в 1988 році вона бере участь в дефіле Dolce & Gabbana. Також вона знімається для духів «Allure» від «Chanel», духів «Verino» від «Roberto Verino» і бере участь в каталозі нижньої білизни для Victoria's Secret. У 1989 році брала участь в конкурсі «Міс Венесуела», але зайняла лише сьоме місце. Вона працювала в Італії, Іспанії, Франції, Великобританії, Японії, а потім стала першою південноамериканської топ-моделлю в Нью-Йорку.

У 1997 році вона залишила подіум і почала брати уроки акторської майстерності, після чого почала стрімку акторську кар'єру. У лютому 2015 років Патрісія випустила мемуари «Ходи прямо» (англ. Straight Walk), в яких розповіла про своє нелегке юності і про відносини з Сандрою Бернхард.

 
Ім’я:
04 грудня 2021
Ваш коментар