Олексій Веселкін - біографія, фільмографія та фото Олексій Веселкін - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Олексій Веселкін


Персона - Олексій Веселкін
Like
«Алексей Весёлкин»
Дата народження:
15 серпня 1990

Біографія

Олексій Веселкін - російський актор і актор дубляжу. Олексій народився 15 серпня 1990 року, він - виходець з потомственої творчої династії Веселкіних: бабуся і дідусь танцювали на сцені «Москонцерта», мама Тетяна і батько Олексій служать в Російському академічному молодіжному театрі, батько також відомий як ведучий розважальних дитячих передач на російських телеканалах ( «Цар гори», «До 16 і старші» і «50 на 50»).

Дебют Олексія на сцені відбувся в стінах театру «РАМТ», в постановці «Ераст Фандорін», в якій головну роль виконував його батько. А Олексій молодший виконав тоді роль Учня.

Перші кроки в кінематографі Веселкін зробив ще в 2003 році, у віці 13 років, знявшись у серіалі «Бідна Настя» в ролі молодшого брата одного з героїв стрічки Олександра, Костянтина. У цьому ж році юний актор був запрошений відразу на головну роль у сімейний фільм режисера Івана Попова «Радості і печалі маленького лорда», створеного за розповіддю «Маленький лорд Фонтлерой» Френсіса Ходжсон Бернетт. Веселкіну пощастило працювати на знімальному майданчику з досвідченими, іменитими акторами, такими, як Олексій Говорухін, Сергій Газаров, Ольга Будіна і багатьма іншими. А його акторський талант був відзначений професійними критиками, які обіцяли хлопчикові велике майбутнє.

У цей же період Олексія можна було побачити в серіалах «Москва. Центральний округ» і «Умножающий печаль». У 2004 році актор отримав ще й досвід озвучування мультфільму - його голосом заговорив один з персонажів пригодницької дитячої стрічки «Незнайка і Баррабасс».

Вищу освіту Олексій Веселкін отримав у 2009 році в ГІТІСі, де вчився на курсі А.В. Бородіна за спеціальністю «акторське мистецтво». Паралельно з навчанням Олексій продовжував практикувати улюблену справу і засвітився в головних ролях драми Євгена Звездакова «Останнє літо», фільму Гліба Добровольського «Прозріння» і військовому міні-серіалі режисера Ольги Музальової «Далеко від війни».

У 2014 році вийшло відразу два фільми за участю Веселкіна - серіал «Чорнобиль: Зона відчуження» і пригодницька комедія Олександра Баранова «День дурня», в якому він виконав головну роль разом з Олександром Ликлвим. Герой Олексія в кадрах хвацько роз'їжджає на автомобілі, для чого йому запропонували скористатися допомогою каскадерів, однак, він відмовився від пропозиції, оскільки сам по життю екстремальний водій, який отримує штраф за штрафом за перевищення швидкості. Веселкін отримав роль практично за кілька днів до початку зйомок, на зміну іншому затвердженному акторові, який був змушений відмовитися від участі у фільмі.

Зараз актор знімається ще в декількох проектах, серед яких фільм «А у нас у дворі» і комедійний серіал «Все можуть королі», в якому він буде ділити знімальний майданчик з зірками російського шоу-бізнесу Максимом Галкіним, Поліною Філоненко, Александолм Балуєвим та іншими.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
0 / 10 Голосів:


Ім’я
17 серпня 2019
Ваш коментар