Ізабела Відовіч


Izabela Vidovic

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 9

Біографія

Ізабела Відовіч - актриса і сценаристка. Народилася 28 травня 2001 в родині боснійської сценаристки, продюсера і актриси Елізабет Відовіч і Маріо Відовіч. Сестра Катаріна також знімається в кіно. Свою творчу діяльність Ізабела почала в семирічному віці, граючи ролі в театрі. З 2011 року акторка активно знімається в телесеріалах в гостьових ролях.

Вперше засвітилася в серіалі «Кістки» наприкінці 2000-х років. Юну зірку вже можна побачити в більш ніж 10ти серіалах і фільмах, в числі яких «Виховуючи Хоуп», «Мислити як злочинець: Поведінка підозрюваного», «Сотня» і багато інших.

У 2012 році Ізабела зіграла одну з головних ролей у фільмі «Find me», над яким також працювала її мати. У тому ж році актрису можна було побачити в телевізійному сімейному фільмі «Ангел по сусідству» режисера Брайана Херцлінгера, фантастичній комедії «Помічниця на свята» Бредфорда Мея і комедії «Молодший брат» Шона Леві.

Останніми на сьогоднішній день роботами стали ролі у двох короткометражних фільмах, фантастичній комедії «Замбіленд» режисера Елі Крейга і в одній з головних ролей бойовика «Останній рубіж» Гері Фледера, де партнерами по зйомках були Джейсон Стетхем і Джеймс Франко.

У 2013 році Видович написала сценарій до 6-хвилинної короткометражки «Because these kids are...», в якій виконала головну роль. А також спробувала свої сили в якості продюсера разом з рештою творців фільму.
Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар