Вівьєн Вілела


Vivien Vilela

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Вівьєн Вілела - бразильська актриса. З'явилася на світ 14 квітня 1988 в Сан-Паулу в Бразилії. У віці 17 років переїхала в Лондон. Актриса, крім свого рідного португальського, досконало володіє англійською мовою, а також з дитинства вивчала французьку, італійську та іспанську. З юних років займається бойовим мистецтвом і різними екстремальними видами спорту, в числі яких верхова їзда.

В 15-річному віці Вів'єн потрапила в модельне агентство «Success» в Сан-Паулу. Агенти розгледіли талант юної дівчини, з чого почалася модельна кар'єра Вілели. Завдяки своїй роботі, Вілела побувала в різних країнах світу (відвідала Францію, Італію, Німеччину, Грецію, Ізраїль та інші місця планети). Її можна було побачити на сторінках модних глянцевих видань, серед яких Dazed, Dazed, Elle і Confused. Вів'єн стала обличчям рекламних кампаній Levi's і Wolfords. А також вона знімалася в телевізійних рекламних роликах всесвітньо відомих компаній Gatorade, Baileys, Ford, Coca Cola, Martini Gold та інших.

Крім модельного бізнесу Вівьєн завжди цікавилася кінематографом. І в 2009 році вона почала своє навчання акторській професії у майстра Джеремі Стокуелла. Протягом року Вілела відточувала свою майстерність в рамках запропонованого учителем курсу, потім ще рік подорожувала по світу. А в 2011 році її затвердили в документальний телевізійний проект про подорожі «Em Busca da Balada Perfeita». Уже через рік Вів'єн стала автором документальної програми «The Scene», що розповідає про походження танцювальної музики.

Після цього Вівьєн повернулася до свого головного захоплення - акторської діяльності. Вона виконала кілька ролей в короткометражних картинах, перш ніж відбувся її справжній кінодебют - головна роль у фантастичному бойовику «Лицар смерті» режисера Марка Аткінса. Її партнером по знімальному майданчику став Фет Грінвуд. Оцінити захоплюючу історію і майстерність акторів стало можливим влітку 2013 року.

У тому ж 2013 Вілела вперше підкорювала театральні підмостки театру «Theatre Collection», де виконала роль у виставі «Екстазі» Ірвіна Велша.
Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар