Паоло Вірдзі


Paolo Virzì
Дата народження:
04 березня 1964

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Сценарист, продюсер, режисер.

Місце народження: Ліворно, Італія.

Син поліцейського, який крім служби ще непогано співав. Дитинство пройшло в районах для робітничого класу в місті Ліворно. Будучи маленьким хлопчиком, Паоло Вірдзі любив дуже читати, зокрема класичну літературу. Улюбленими письменниками були Чарлз Діккенс і Марк Твен.

Перш ніж писати сценарії і йти по цьому напрямку, вивчав філософію і літературу в університеті Пізи. В цей же час проявляючи творчий потенціал, був учасником одного з театрів. Пізніше він вивчає сценарну майстерність, в подальшому навіть отримує диплом (1987 рік). Сценарії писати він навчався в Експериментальному центрі кінематографії, в Римі. Викладали кіно майбутньому сценаристу та режисеру Джанні Амеліо і Фуріо Скарпеллі - особистість в італійському кіно далеко не остання. Під час навчання під його керівництвом Паоло вже мав за плечима кілька короткометражних робіт, які вже не реально знайти. Саме Фуріо Скарпеллі і допоміг увійти в кіно юному сценаристу. Разом із ще кількома сценаристами вони працювали над створенням сценарію для фільму "Час вбивати" (1989). Трохи пізніше сценарист і режисер ще працює разом з Фуріо Скарпеллі, але вже над своїм фільмом, яким був "Круто зварені яйця" (1997). Фільм отримав кілька нагород на Венеціанському кінофестивалі. Далі кінематографіст неодноразово отримує та інші нагороди і практично завжди його фільми беруть участь у всіляких кінофестивалях.

У 2013 році на екрани виходить черговий фільм режисера під назвою "Кожен божий день", сценарій до якого він пише зі своїм товаришем Франческо Бруні, з яким до цього не раз працював.

Був два рази одружений. Другою дружиною стала італійська актриса Мікаела Рамазотті, з якою чоловік виховує двох дітей. Весілля зіграли вони в 2009 році.

Режисерським дебютом стала стрічка "Прекрасне життя" (1994), яка надалі була представлена ​​на Каннському кінофестивалі.
Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар