Ларс Фон Трієр

Увійти через
Реєстрація
 

Ларс Фон Трієр
 
Ларс Фон Трієр (Lars Von Trier)
Дата народження: 30 квітня 1956 1956-04-30
Біографія
 

Датський режисер, сценарист, продюсер і оператор. 

Народився в Копенгагені, Данія. 

Закінчив Національну датську кіношколу. У кіно Ларс фон Трієр дебютував в 1967 році короткометражним анімаційним фільмом "Turen til Squashland". 

Першою роботою у "великому" кіно став фільм "Елемент злочину" (1984), що отримав призи на кінофестивалях у  Каннах, Чикаго і Мангеймі. У цьому ж фільмі Ларс фон Трієр вперше виступив як актор, сценарист і оператор. 

Ларс фон Трієр став відомим публіці по фільмах "Епідемія" (1987) і "Європа" (1991), але міжнародну славу приніс телесеріал "Королівство" (1994), що настільки полюбився глядачам, що була навіть випущена 280-хвилинна кіноверсія. Проте тріумф чекав режисера після виходу на екрани драми "Розтинаючи хвилі" (1996), високо оціненої на  Канському кінофестивалі. 

Ларс фон Трієр — один із засновників найбільш провокаційного руху в сучасному кінематографі "Догма 95", у рамках якого він поставив фільм "Ідіоти" (1998), що викликав скандал відвертими порносценами. 

В 2000 році фон Трієр випустив на екрани музичну драму "Танцююча в темноті", в якому головні ролі виконали Катрін Денев і співачка Бьорк. Фільм був удостоєний головного призу Канського кінофестивалю — "Золотої пальмової гілки", а Бьорк отримала приз фестивалю як краща актриса. Також картина була номінірованна на премію "Оскар".

Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.0 / 10 Голосів: 4
Постери
 
Коментарі
 
Ім’я
26 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговоренняfk tw