Данило Воробйов - біографія, фільмографія та фото Данило Воробйов - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Данило Воробйов


Персона - Данило Воробйов
Like
«Даниил Воробьев»
Дата народження:
30 серпня 1981

Біографія

Данило Воробйов - російський актор. З'явився на світ 30 серпня 1981 року в Костромі. З юних років Данила захоплювало мистецтво, він мріяв стати художником і навіть закінчив школу образотворчих мистецтв в Англії, куди потрапив за обміном. Пізніше у нього виникло бажання пов'язати своє життя з музикою. Його мати у своії час закінчила консерваторію і хотіла прищепити бажання стати музикантом синові. Хлопчик вчився грати на скрипці в музичній школі протягом п'яти років, але по стопах матері так і не пішов. Паралельно він займався боксом і під час одного з тренувань отримав серйозну травму пальця, що завадило йому грати на інструменті і розвиватися в цій області. Також один час Воробйов плекав інтерес до юриспруденції, однак і це виявилося всього лише захопленням. В одному зі своїх інтерв'ю Данило розповів, що ще в 12-річному віці написав вуглиною в своєму під'їзді на стіні фразу «я буду актором», ймовірно саме це бажання жило в ньому з самого дитинства і з часом зміцніло і дало поштовх у виборі майбутньої професії.

Після школи Данило два роки провчився на художньо-графічному факультеті в одному з інститутів Костроми. Але, незабаром зрозумівши, що це не те, чим він мріє займатися по життю, забрав документи і відправився віддавати борг батьківщині на Кавказ, де пробув півтора року. Після армії Воробйов подав документи в театральні ВУЗи і пройшов в ГІТІС на курс Володимира Андрєєва і у ВДІК в майстерню Олександра Ленькова. Вибір припав на ВДІК, і так в 2008 році Данило отримав диплом і повністю присвятив себе улюбленій справі.

Зніматися Воробйов почав ще на другому курсі, його дебютом на екрані стала епізодична роль у фільмі режисера Світлани Дружиніної «Віват, Анна Іванівна!». Перший час актор-відточував свої професійні навички в серіалах, його можна було побачити в таких стрічках як «Юнкера», «Солдати», «Рідні люди», «Служба 21, або Мислити потрібно позитивно».

У 2008 році Воробйов отримав головну роль в мелодрамі Євгена Гінзбурга «Голоси риб» (де знімався в парі з Мариною Ароновою) і в тому ж році з'явився на екранах в одному з лідируючих образів драми Романа Фокіна «Тільки повернися!».

На початку 2010-х Данило знімався в серіалі «Братани», з'явився в невеликій ролі міні-серіалу «Богиня правосуддя», а також багатосерійних стрічках «МУР. «Артисти» і «Товариші поліцейські». У цей же період його можна було побачити в трилері Єви Бєлової та Вл. Кітта «Мантикора», драмі Романа Пригунова «Духless» (в образі Містера Ікса) і в одній з головних ролей французького фільму «Хлопчики зі Сходу» режисера Робіна Кампілло, де його напарниками на знімальному майданчику стали французький актор Олів'є Рабурден і російський колега Кирило Ємельянов.

У 2013 році Воробйов постав перед глядачами в образі Григорія Нелюбова в біографічній драмі Павла Пархоменко «Гагарін. Перший в космосі». А через рік став виконавцем однієї з головних ролей (Віктора) в драмі Валентина Донскова «Небо занепалих». Донсков і Воробйов почали співпрацювати ще на самому старті кар'єри молодого актора - в 2008 році в телевізійному детективі Донскова «Прекрасна Єлена», де він виконав роль Міті Климова. У цій же картині Воробйов познайомився з Анастасією Паніною (виконавицею головної ролі Єлени), у парі з якою працював і в «Небо занепалих».

У 2015 році Данило вже встиг засвітитися в двох картинах - фантастичній комедії «Овечка Доллі була зла і рано померла» та міні-серіалі «Доля-2». Також до виходу на екрани готується фільм Сергія Тарамаева та Любові Львової «Метаморфозіс», в якій Воробйов виконає роль слідчого.

Крім кіно Воробйова також можна побачити на сцені: раніше він співпрацював з театром імені Моссовета, де грав у постановці за творами Данила Хармаса, а тепер працює разом з колективом Центру драматургії та режисури А. Казанцева і М. Рощина і «ТЕАТРА.DOC», де він грає в спектаклях «Мотлох» та «Життя вдалося».


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
10.0 / 10 Голосів: 3


Ім’я:
19 вересня 2019
Ваш коментар
Гость
Гость 14 січня 2016 09:37
Офигенный человек!!И снимается очень круто!! Рейтинг повідомлення: 0

Гость
Гость 14 січня 2016 09:36
Офигенный человек!!И снимается очень круто!! Рейтинг повідомлення: 0