Майра Уолш


Maiara Walsh
Дата народження:
18 лютого 1988

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Майра Уолш - американська актриса, відома глядачам по фільму «Дуже голодні ігри» (2013) і серіалу «Щоденники Вампіра». Народилася 18 лютого 1988 в Сіетлі, Вашингтон, США. Майра прекрасно володіє іспанською і португальською мовами, так як її мати має бразильське походження. У дитинстві Уолш дражнили однокласники і давали образливі прізвиська, за те, що вона була маленькою і худорлявою. Але це не зламало міцну духом Майру, а навпаки додало їй сил і прагнення довести всім на що вона здатна. Наставником в акторській справі стала відома актриса, режисер і продюсер Емі Ліндон.

Майра вперше спробувала себе в якості актриси на початку 2000-х років, знявшись в епізодичній ролі молодіжного комедійного серіалу «Нетака». Після цього стала учасницею ще кількох телевізійних багатосерійних стрічок, серед яких: популярна комедія «Відчайдушні домогосподарки» і мелодраматичний серіал «Потай від батьків». Також актриса зіграла одну з головних ролей в сімейному серіалі «Корі в домі», а через кілька років Майру побачили в ролі Сари у фантастичному серіалі «Щоденники вампіра». У 2009 році Уолш дебютувала в головній ролі телевізійної повнометражної драми Майкла Раймера «Революція». А через два роки з виходом на екрани фільму «Погані дівчата-2» Майра отримала визнання глядачів і поповнила ряди своїх шанувальників. У тому ж році актриса з'явилася на телеекранах в одній з ролей серіалу «Їх переплутали в пологовому будинку». У 2012 році Уолш поповнила свій творчий список ролей ще однієї головною роллю - в комедійній стрічці молодого американського режисера Тома Морріса «Середня школа», де з'явилася в парі з Крісом Шеффілдом. У тому ж 2012-му Майра виконала головну роль Дженніфер в кримінальному трилері Джона Стімпсон «Last Hours in Suburbia» і стала учасницею документального ток-шоу «Марія». А 2013 рік ознаменувався для актриси відразу двома головними ролями - у фільмі жахів «Забміленд» режисера Елі Крейга і у фантастичній комедії «Дуже голодні ігри» Аарона Зельцера і Джейсона Фрідберга.

Зараз Майра Уолш знімається в ролі головної героїні американо-іспанського фільму жахів Альберто Маріні «Літній табір» і фільмі Джессі Розена «The Jazz Funeral», який вийде в прокат під назвою «Один з нас повинен знати».
Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар