Наомі Воттс


Naomi Watts
Дата народження:
28 вересня 1968

Рейтинг персони

9.3 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 7

Біографія

Англійська актриса і продюсер.

Наомі Елен Уоттс народилася в Шорехеймі, (графство Кент) Великобританія.  У дитинстві, завдяки матері, що грала в місцевому театрі, Наомі також захопилася акторською грою. Закінчивши школу акторської майстерності, Наомі відвідувала багаточисельні прослухування, де і зустріла Ніколь Кідман, яка до цього дня є її кращою подругою. Першою акторською роботою Наомі Уоттс стала маленька роль у фільмі 1986 року "Лише заради кохання". 

У 18 років Наомі вирішила спробувати себе в ролі моделі і найнялася, через агентство, на роботу в Японії. Після року боротьби в цьому бізнесі вона зрозуміла, що це "не її" і повернулася додому. Тепер вона опинилася на іншій стороні модельного бізнесу — стала працювати кореспондентом в журналі мод. Після ряду спроб і помилок у виборі професії вона все ж усвідомила, що її дійсне покликання — бути актрисою. 

Незабаром Уоттс вдалося отримати невелику роль у фільмі "Флірт" (1991), режисер "Флірту" Джон Дуіган запросив Наомі і в наступний свій фільм — "Широке Саргасово море" (1992). 

Після цього молода актриса відправилася до Лос-Анджелеса. Перший голлівудський досвід Наомі Уоттс — "Ранок" (1993). Ні ця, ні інші ролі, зіграні нею в 90-і роки ("Танкістка", "Діти кукурудзи 4", "Чесна куртизанка", "Чужа планета" та інші) зіркою Наомі не зробили. 

Дорогою до слави для Уоттс виявився фільм Девіда Лінча з назвою "Малхолланд Драйв", участь в цьому фільмі  стала першою зоряною роллю Наомі. Фільм Девіда Лінча удостоївся номінації на "Оскар" і призу за кращу режисуру в Каннах, приніс Наомі перші крупні винагороди, включаючи винагороду асоціації американських кінокритиків. 

"Малхолланд Драйв" став початком злету її кар'єри. Подальші ролі — Еллі Паркер в одноіменному фільмі (за цю роль Наомі була нагороджена на фестивалі в Сандансі як краща актриса короткометражних фільмів) і журналістки Рейчел Келлер в трилері-блокбастері "Дзвінок", закріпили за нею репутацію зірки, після чого на актрису посипалися пропозиції. Серед кращих проектів Наомі Уоттс: фільм "21 грам", що приніс їй номінацію на "Оскар", " Вбити президента", "Розлучення", "Вломщики сердець", "Залишся". Крім того Наомі займається продюсуванням ("Еллі Паркер", "Ми тут більше не живемо"). 

У 2005 році вийшов "Кінг Конг" Пітера Джексона, в якому Наомі зіграла роль коханої величезної мавпи — Енн Дерроу.  У своєму наступному фільмі "Розмальована вуаль" Наомі Уоттс виступає і як виконавець головної ролі, і як сопродюсер.Постери
Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар