Коді Вестхаймер


Cody Westheimer
Дата народження:
29 березня 1979

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Композитор кіно і телебачення.

Повне ім'я: Коді Деніел Вестхаймер.

Місце народження: Санта-Барбара, Каліфорнія, США.

У середній школі продемонстрував свою першу оркестрову роботу, це був 1997 год. Музику вивчав у Музичній школі Торнтона. По закінченню музичної школи, став володарем нагороди ASCAP Morton Gould Award, за свою яскраву оркестрову роботу "Bamboo Leaves." (Листя бамбука). Це трапилося після того, як він захопився вивченням гри на японській флейті (сякухаті). Під час навчання написав музику для понад ніж 40 студентських фільмів.

Став автором головної теми Тур де Франс, яка була написана в 2011 році. У 2006 році композитор одружується на Джулії Ньюман, яка теж музикант. Разом зі своєю дружиною є власником і засновником звукозаписної компанії New West Studios. Будучи разом з дружиною шанувальниками дикої природи, часто працює над скоровимі альбомами для тематичних документальних фільмів. Серед цього списку "Wildlife Trust", "True Wolf", "The Mono Lake Story" та інші. При цьому композитору часто допомагає його дружина Джулія. Працюючи здебільшого саме над музикою для телевізійного контенту, став автором багатьох треків для щорічного силового конкурсу Ironman.

Останнім часом композитор нерідко працює над альбомами для повнометражних художніх фільмів. При цьому найбільше робіт припадає саме на різні фільми жахів. У 2011 році його музику можна почути під час трансляції на великих екранах фільму "Давай зробимо дитину". Сам музикант вважає за краще грати на клавішних, часто використовуючи їх у своїх роботах. Іноді пише музику для ігрової індустрії, за що один раз був навіть номінований на одну з нагород. Як шанувальник музики, збирає різні цікаві та незвичайні музичні інструменти. У вільний час любить фотографувати природу, грати зі своїми собаками. На даний момент проживає в Лос-Анджелесі.
Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар