Томас Ф. Уілсон


Thomas F. Wilson
Дата народження:
15 квітня 1959

Рейтинг персони

9.5 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 2

Біографія

Актор, подкастера, художник, сценарист, музикант.

Півноги ім'я: Томас Френсіс Вілсон-молодший.

Місце народження: Філадельфія, Пенсільванія, США.

Залученим у всесвіт акторської гри був ще в школі. Там же він брав участь в оркестрі, граючи на тубі і барабанах. По закінченню школи навчався на факультеті Міжнародної політики в Арізоні, потім же навчається в Американській академії драматичних мистецтв у Нью-Йорку. Деякий час виступає на сцені як комік зі своїми текстовими номерами.

Багато хто знає актора якраз по ролі в трилогії "Назад у Майбутнє", де він зіграв поганця Біфа Теннена, який діставав Марті МакФлая і його батька. Пізніше артист озвучив всіх представників сімейства Теннен в пізнавальному мультсеріалі про пригоди Дока Брауна і Марті МакФлая. Незважаючи на творчий потенціал, завжди виконує персонажів другорядних. Однак багато і багато роботи з його участю в тій чи іншій мірі стають відомими кожному кіноману. Серед таких його ролей участь у фільмах "Бойовик Джексон", "Тернер і Хуч", серіалах "Хулігани і ботан", "Сабріна - маленька відьма", "2.5 чоловіки", "Доктор Хауз" та інші.

Протягом своєї кар'єри він постійно займається озвучкою мультсеріалів, назви яких знайомі кожному: "Справжні монстри!", "Бетмен", "Злюки бобри", "Час пригод" і не тільки. У 2013 році зіграв капітана Вудса в комедійному фільмі "Копи в спідницях".

Займався створенням образу персонажа Тодда "Маніяка" Маршалла для відеогри "Wing Commander". Часто виступаючи на сцені коміків зі свої імпровізаціями і як стенд-ап комік, є автором вистави одного актора "Ковбой Томмі". Поза сценою актор прекрасно малює, а крім того в 2009 році випустив альбом християнської музики, будучи католиком.
Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар