Кетрін Віннік - біографія, фільмографія та фото Кетрін Віннік - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Кетрін Віннік


Персона - Кетрін Віннік
Like
«Katheryn Winnick»
Дата народження:
17 грудня 1977

Біографія

Канадська актриса українського походження.

Кетрін Віннік - українського походження, володіє українською мовою, так як до восьми років розмовляла тільки на ньому. Батьки - Роман Винницький і Леся Вінницька (функціонер Конгресу українців Канади в Торонто). Предки Кетрін - родом з України, в 1940-х роках вони бігли від радянської влади, мати і батько Кетрін народилися в Німеччині, а потім сім'я емігрувала до Канади. Дідусь Кетрін, Володимир Винницький, був січовим стрільцем, після війни став організатором ветеранської організації січових стрільців. У Кетрін є два брата - Маркіян і Адам, сестра Дарина, всі вони народилися в Канаді.

Кетрін з 6 до 17 років полягала в українській скаутській організації «Пласт», навчалася в українській школі в Торонто, провінція Онтаріо, а також відвідувала українську католицьку церкву. Після «Пласту» вона почала серйозно займатися тхеквондо. «Я хотіла битися з хлопчиками», зазначила вона. Участь в скаутському русі стало основою її виховання, сказала Винник, виробило у неї дисципліну, дотримання режиму і допомогло в навчанні тхеквондо.

Акторський дебют Кетрін відбувся в 1999 році. Навчалася акторській майстерності в студії Вільяма Еспера в Нью-Йорку.

Вона знімалася в багатьох фільмах виробництва студії Paramount Pictures. У 2010 році вона зіграла в комедії «Кілери» режисера Роберта Лукетича. Кетрін грала головні ролі в декількох телевізійних шоу, в тому числі «Доктор Хаус» (епізод «Один день, одна кімната»), «Закон і порядок» і «Криміналісти: мислити як злочинець». З 2013 року знімається в серіалі «Вікінги».

Срібний призер чемпіонату Канади з тхеквондо. Має чорний пояс 3 дан з тхеквондо, чорний пояс 2 дан з карате. Є ліцензованим охоронцем.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
9.4 / 10 Голосів: 10

ПостериІм’я:
23 вересня 2019
Ваш коментар