Алісія Вітт


Alicia Witt
Дата народження:
21 серпня 1975

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американська актриса і співачка.

Алісія Вітт народилася в Вустере, штат Массачусетс, і в дитячому віці почала виступати на аматорській сцені. У віці чотирнадцяти років, після отримання диплома про повну загальну середню освіту, вона переїхала до Голлівуду, щоб продовжити вивчати музику та акторська майстерність. Після декількох появ в різних телешоу, в 1984 році вона отримала роль Алії Атрейдес у фільмі Девіда Лінча «Дюна».

На початку дев'яностих Алісія Вітт розпочала свою кар'єру на екрані. Після кількох ролей в незалежних фільмах вона отримала хороші відгуки і спеціальний приз кінофестивалю «Санденс» за виконання головної ролі у фільмі 1994 року «Вбивство заради забави». Після ролей другого плану у фільмах «Чотири кімнати» і «Опус містера Голланда» Вітт отримала роль дочки героїні Сибилл Шеперд в комедійному серіалі «Сибилл», де знімалася з 1995 по 1998 рік. Після вона зіграла головну жіночу роль у фільмі «Міські легенди», а після в основному була помітна завдяки ролям другого плану у фільмах «Ванільне небо», «Любов з повідомленням» і «Видимість гніву».

На телебаченні Вітт знялася в міні-серіалі «Кільце Нібелунгів» в 2004 році, а після в декількох телефільмах для жіночого кабельного каналу Lifetime. У 2007 році вона знялася з Аль Пачіно в провальному фільмі «88 хвилин». Пізніше, виконувала другорядні ролі в серіалах «Закон і порядок. Злочинний намір »,« Менталіст »і« Вогні нічної п'ятниці ». Серед відомих проектів в акторській кар'єрі Вітт також «Елементарно», «І мертві підуть» і «Твін Пікс». У 2021 році знялася в кримінальній комедії «Аферистка».
Ім’я:
31 липня 2021
Ваш коментар