Еллен Вонґ


Ellen Wong
Дата народження:
13 січня 1985

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Канадська актриса.

Еллен Вонг народилася в окрузі Скарбороу, Торонто, в Онтаріо в Канаді. Її предки - камбоджійці. Вонг почала грати на сцені місцевого театру, паралельно навчаючись в «L'Amoreaux Collegiate Institute» і працюючи в знімальної групи на телебаченні починаючи з 14 років. Пізніше навчалася в «Ryerson University», де вивчала роботу радіо і телебачення.

Продовжувала грати в театрі, поєднуючи захоплення з роботою аж до 2005 року, коли вона отримала роль в канадському телесеріалі «Країна чудес», а через рік - в американському шоу «Втікачі». Крім того, Еллен вивчала тхеквондо, але довелося його залишити через щільний знімального графіка. Пізнання в бойових мистецтвах допомогли актрисі отримати роль Найвс Чу в фільмі «Скотт Пілігрим проти всіх» в жовтні 2009 року, хоча проходила проби цілих три рази, перш ніж її затвердили. На другому прослуховуванні режисер Едгар Райт з подивом дізнався, що у актриси зелений пояс з тхеквондо, усвідомивши, що «ця мила дівчина може надерти дупу будь-якому чоловіку». За словами Еллен, роль Найвс привернула її тим, що «не так часто азіатська дівчина стає важливою частиною всього сюжету, при цьому настільки потужною і надихає». Після зйомок у фільмі, Вонг отримала роль в телесеріалі «Незвичайна історія».

У 2011 році отримала роль медсестри Сюзі Чао в телесеріалі спільного виробництва Global і ABC під назвою «Військовий шпиталь». У 2012 року одержала номінацію на премію ACTRA Award за «Видатне виконання жіночої ролі» в короткометражному фільмі «Дорога в мовчанні», що розповідає про 12 емігрантів, що переправляються через океан в контейнері. У лютого 2012 Вонг отримала роль кращої подруги Керрі Бредшоу, розумною і проникливою Джилл Томпсон на прізвисько «Миша», в мелодрамі «Щоденники Керрі» - молодіжний серіал є приквелом культового «Сексу у великому місті» У квітні 2012 року стало відомо, що актриса приєдналася до акторського складу фільму «Тиха ніч» - ремейка фільми жахів «Тиха ніч, смертельна ніч» 1984 року.Постери
Ім’я:
21 вересня 2021
Ваш коментар