Тім Вінн


Tim Wynn

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Тімоті Майкл Вінн - композитор, який створює музику для фільмів, телепередач і комп'ютерних ігор.

Тімоті народився 5 травня 1970 року в США. Освіту здобув у Школі Музики USC. Його творчими наставниками стали композитори і музиканти Джеррі Голдсміт, Крістофер Янг, Бадді Бейкер і Елмер Бернстайн. З 1988 року Вінн є одним із засновників і натхненників школи Orange County High School of the Performing Arts.

Вперше музичну композицію, написану Тімом, використовують в 1995 році в комедії Дена Голдена «Стриптизерка». За свою творчу кар'єру написав саундреки до більш ніж 20 фільмів, серед яких: бойовик «Пророк» (1999), документальний фільм «Джеймс Дін: Вічно молодий» (2005), комедійна стрічка «Партнери» (2005), серіали «Щаслива сімка» і «Перевертні нашого містечка», пародійна стрічка «Дуже голодні ігри» та багато інших.

З 2005 року Вінн починає писати музику до комп'ютерних ігор і дуже добре ведеться у цій справі. Його музичні теми використовувалися в іграх «Command & Conquer: Red Alert 3», «Warhawk», «Gun», «Command & Conquer 4: Tiberian Twilight». Талановитого композитора оцінили критики на різних фестивалях, в 2007 році він був визнаний одним з кращих композиторів, які написали саудтрек до ігор. Він отримав нагороду G.A.N.G. Award за роботу над створенням музики до гри «The Simpsons Game» і визнання від сайту IGN.com за кращий саундтрек до шутера «Warhawk».

Тім Вінн на даний момент проживає в Каліфорнії, де разом з дружиною виховує двох дочок.
Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар