Олена Яковлева - біографія, фільмографія та фото Олена Яковлева - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Олена Яковлева


Персона - Олена Яковлева
Like
«Алена Яковлева»
Дата народження:
02 липня 1961

Біографія

Російська актриса. 

Дочка відомого актора Юрія Яковлева

Вступила в Московський Державний Університет ім. Ломоносова на факультет журналістики, де відразу ж почала грати в студентському театрі під керівництвом Романа Віктюка. Згодом Олена залишила МГУ і вступила до театрального училища ім. Б. Щукіна. Випустившись з училища в 1985 році, Яковлеву прийняли в трупу московського театру Сатири. 

На сьогоднішній день Олена Яковлева – провідна актриса свого рідного першого театру, і на її рахунку вже більше 20 зіграних ролей. Серед них такі як: Бьянка в "Приборканні строптивої", Софья в спектаклі "Тіні",  Корі в творі "Босоніж по парку". А зараз Олену можна побачити в спектаклях: "Дуже одружений таксист", "Хомо еректус", "Таланти і залицяльники" і "Щасливцев – Нещасливцев". 

За плечима актриси такі роботи в кіно, як роль Анки у фільмі "Козеня в молоці", Вікторія в "Салоні краси" Ельза в "Бійцеві", "Тримай мене міцніше", "Повернення Турецького".


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
6.0 / 10 Голосів: 2


Ім’я:
19 вересня 2019
Ваш коментар

Маша
Маша 23 січня 2010 15:51
Алёна Юрьевна самая лучшая актриса !!  Я думаю Юрий Васильевич очень гордится , что у него такая талантливая дочь!! Рейтинг повідомлення: 0