Овайн Йомен


Owain Yeoman
Дата народження:
02 липня 1978

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

Британський актор.

Овайн Себастьян Йомен народився 2 липня 1978 року в Чепстоу, графство Монмутшир, Уельс, Великобританія, у родині ядерного фізика Майка й домогосподарки Хілларі. В Овайна є сестра Ейлза. У юнацькі роки Йомен виступав за збірну Уельсу з хокею. Актор відвідував коледж Брейзноуз при Оксфорді, де вивчав англійську літературу та мову й отримав ступінь магістра в англійській мові. Там Овайн став членом Оксфордськоої акторської спільноти. Він хотів отримати докторську ступінь у Гарварді, вивчаючи бухгалтерський облік, але не одержав грант на навчання. Тому Йомен переїхав до Лондона, де спочатку працював у банку. Пізніше він вступив до Королівської академії драматичного мистецтва, яку закінчив у 2003 році.

Дебют актора в кінематографі відбувся в 2004 році з відмінного фільму Вольфганга Петерсена "Троя", де Овайн зіграв Лісандера.

2008 рік став одним з найкращих у кар'єрі Йомена. Тоді він з'явився в 7 епізодах шоу "Покоління вбивць", а також почав свій шлях у серіалі "Менталіст", який приніс йому популярність. Там актор узяв участь у 132 епізодах.

У 2014 році Овайн зіграв у картині Клінта Іствуда "Снайпер".

Овайн Йомен був одружений з актрисою Люсі Девіс. Зараз він перебуває у шлюбі з дизайнером прикрас Джіджі Яллоуз. У пари є дочка Евер.
Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар