Стівен Ян


Steven Yeun
Дата народження:
21 грудня 1983

Рейтинг персони

10 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

 Американський актор корейського походження.

Стівен Ен народився в Сеулі, у віці близько п'яти років він разом з сім'єю переїхав до Північної Америки. Спочатку сім'я YOнов оселилася в канадському місті Реджайна, але незабаром переїхала в США і осіла в передмісті Детройта, місті Трой. У Детройті сім'я YOнов заснувала мережу салонів краси. У 2005 році Стівен Ен закінчив коледж Каламазу, де вивчав психологію. Ще на першому курсі він, познайомившись з роботою студентської імпровізаційної групи, зацікавився акторською професією. Провчившись рік в студентському драмгуртку, він на другому курсі став членом трупи Monkapult, паралельно грав в театрі. Коли Стівен повідомив батькам після закінчення коледжу, що не планує ставати лікарем або юристом, а хоче спробувати себе в жанрі імпровізаційної комедії, вони підтримали сина і дали йому два роки, щоб остаточно визначитися зі своїм майбутнім. У 2005 році, незабаром після закінчення коледжу, Ен переїхав в Чикаго, слідом за товаришем по коледжу Джорданом Клеппер, який влаштував його в гастрольний склад відомої чиказької імпровізаційної групи The Second City. Ен навчався в групі майстерності імпровізації, з 2007 року сам став викладати. Одночасно він виступав в комедійній групі Stir Friday Night, що складається з американців азіатського походження. Пропрацювавши чотири роки в The Second City, Ен вирішив, що хоче розвивати акторську кар'єру. У жовтні 2009 року він переїхав до Лос-Анджелес.

Після переїзду в Лос-Анджелес Ен пробувався на роль в пілотної серії нового комедійного серіалу ABC «Незграбні ситуації для чоловіків», але не отримав її. Замість цього йому запропонували епізодичну роль в одній із серій «Теорії великого вибуху». Другі проби для Єна виявилися успішними. Він отримав роль Гленна, постачальника піци, який опинився в групі тих, що вижили в зомбі-апокаліпсис, в драматичному серіалі каналу AMC «Ходячі мерці». Персонаж Єна залишається одним з головних на протязі всіх шести сезонів серіалу, сам актор у 2011 році був номінований за цю роль на премію «Сатурн», як кращий телеактор другого плану.

Крім зйомок у фільмах і телесеріалах серіалах Ен займається озвучуванням персонажів комп'ютерних ігор і мультфільмів. Ще до свого переїзду в Лос-Анджелес він озвучував корейських солдатів в іграх Crysis і Crysis Warhead. У 2013 році Ен озвучував персонажа на ім'я Ван в мультсеріалі «Аватар: Легенда про Корре». Він також озвучив головного героя анімаційного фільму Chew, створеного за однойменним коміксом, і персонажа Кіта в мультсеріалі «Вольтрон: Легендарний Захисник».Постери
Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар