Жонатан Заккаї


Персона - Жонатан Заккаї
Like
Jonathan Zaccaï
Дата народження:
22 липня 1970

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Бельгійський актор, режисер і сценарист.

Жонатан Заккаі народився 22 липня 1970 року у Брюсселі, в артистичному середовищі. Його мати - Сара Каліскі (фр. Sarah Kalisky), відома художниця, дядько - бельгійський драматург Рене Каліскі (фр. René Kalisky). Спочатку Жонатан мріяв про кар'єру режисера, знімав рекламні ролики, в тому числі у Великобританії, і згодом вирішив присвятити себе акторській кар'єрі. Перша серйозна роль, акторський кінодебют відбувся в фільмі «Бунт дітей» (фр. La révolte des enfants).

У 1990-х роках Жонатан Заккаі багато знімався у французьких і закордонних серіалах, серед яких «Горець» (1992-98), «3000 сценаріїв проти вірусу» (1994) і «В пошуках істини» (1995). Популярним у глядачів актор став після участі поруч з Аньєс Жауї і Карін Віар у фільмі «Роль її життя» (2004) і в фентезійної драмі «Привиди» (2004) Робіна Кампілло. Через рік він знявся з Ромен Дюрі в фільмі Жака Одіара «Моє серце битися перестало», де зіграв роль ріелтора-шахрая.

У 2010 році режисер Рідлі Скотт запросив Заккаі для участі в знаменитому блокбастері «Робін Гуд», в якому актор зіграв роль короля Франції Філіпа. У лютому 2011 році Жонатан Заккаі отримав премію бельгійської національної кінопремії Магрітт за кращу чоловічу роль у фільмі Жоакима Лафосса «Приватні уроки».

Як режисер Жонатан Заккаі зняв за власними сценаріями три стрічки: дві короткометражки і повнометражний фільм «IX Ісус Христос» з Венсаном Лакост в головній ролі. У 2007 році Жонатан Заккаі очолював журі програми короткометражних фільмі на 29-му Міжнародному кінофестивалі франкомовного кіно в Намюре. У 2010 році він входив до складу журі кінофестивалю європейського кіно в Лез-Арк, очолюваного Томас Вінтерберг.Ім’я:
19 листопада 2019
Ваш коментар