Анастасія Задорожня


Анастасия Задорожная
Дата народження:
30 серпня 1985

Рейтинг персони

3.7 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 3

Біографія

Російська актриса і співачка. 

Народилася в маленькому містечку Вологодської області в сім'ї військового. З дитинства займалася в музичній школі, з 10 років співала в "Непоседах", в 15 років почала зніматися, а в 16 вже поступила в ГІТІС. 

Настя зірка культового молодіжного серіалу "Клуб" на каналі MTV, секс-символ комедії "Троє зверху" на РЕН-ТБ. Настя – не лише актриса, але і співачка. Її пісні звучать по радіо, а кліпи крутяться на телебаченні. Кліп на пісню "Буду" (з саундтреку серіалу "Клуб"), вже встиг зайняти перше місце в хіті-параді MTV і увійшов до хіт-параду "Золотий Грамофон" на Російському Радіо.  

Свою першу велику роль Настя зіграла в популярному молодіжному серіалі "Прості істини", на зйомки якого попала випадково, після кастинга в "Непоседах". До моменту закінчення навчання в ГІТІСі Настя знялася в декількох телесеріалах – "Лебединий рай" у метра нашого кіно Олександра Наумовича Мітти для каналу НТВ, "Виклик" режисера Анатолія Артамонова для каналу "Росія" (РТР), "Молоді і щасливі" режисера Валерія Зеленського для СТС і "Неодружені" для каналу РЕН-ТБ та інші.
Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 01 грудня 2009 16:47
0
Стася в этом фильме просто супер. Благодаря Стасе этот фильм и приобрел такую популярность. Стася ты просто умничка.
.