Iгорь Зайцев


Игорь Зайцев

Рейтинг персони

1 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 1

Біографія

Російський режисер, актор і сценарист.

Ігор Григорович Зайцев народився 14 березня 1969 року у Красному Лучі, Ворошиловградська область, Українська РСР, Союз Радянських Соціалістичних Республік (зараз це Луганська область, Україна), у сім'ї головного економіста на заводі "Стандарт" Григорія Зайцева. Майбутній режисер із дитинства мріяв пов'язати своє життя з кіно, тому вступив до Ростовського училища мистецтв на спеціальність "актор театру". Випускником цього закладу Ігор став у 1981 році. Пізніше Зайцев ще відвідував заняття в Театральному училищі імені Щукіна в Москвы, яке закінчив за напрямом "режисер драми". Уже в ті роки й опісля він працював у різних театрах.

Дебют Ігоря в кінематографі відбувся у 2005 році, коли він зняв досить якісний і відразу популярний серіал "Єсенін" із Сергієм Безруковим у головній ролі.

Протягом 2007-2009 років Зайцев був зайнятий у виробництві картини "Канікули суворого режиму" (2009 + роль) та шоу "Диверсант 2: Кінець війни".

У проміжку часу між 2013 і 2018 роками режисер узяв участь у створенні серіалів "Червоні гори" (+ акторська робота), "Велика" й у створенні стрічки "Тобол" (2018).

Ігор Зайцев одружений із режисеркою Валерією Вегнер. У них є вже доросла дочка.
Ім’я:
15 червня 2021
Ваш коментар