Володимир Зеленський - біографія, фільмографія та фото Володимир Зеленський - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Володимир Зеленський


Персона - Володимир Зеленський
Like
Дата народження:
25 січня 1978

Біографія

Актор, телеведучий, сценарист, шоумен.

Місце народження Кривий Ріг.

У дитинстві деякий час прожив разом з батьками на території Монголії, де працював його батько. Про кар'єру актора в майбутньому Володимир Зеленський в дитинстві особливо не думав і планував працювати в політичній сфері. Для цього він розраховував вступити в МДІМВ, щоб вивчитися на дипломата. У якийсь момент змінивши рішення, на що можливо вплинули його батьки, майбутня зірка телеекранів України вступає у Криворізький економічний інститут. Там він вивчається на юриста, проте в майбутньому так і не використовує цю спеціальність як роботу.

Кар'єра актора, коміка і успішного телеведучого почалася для Зеленського саме під час навчання в університеті. Саме там він захоплюється КВН'ом, створивши "Безпритульного", такий собі театр мініатюр. Показавши себе, він отримує запрошення від команди "Запоріжжя-Кривий Ріг-Транзит", в простолюдді просто "Транзит". У "Транзиті" артист спочатку займався танцювальними номерами, а потім і почав виступати. Так почався шлях команди "95-Квартал", коли Олександр Пікалов, Денис Манжосов та Юрій Крапов знайомляться із Зеленським, беручи участь у "Транзиті", від якого відокремлюються в 1997 році.

Успіх команди "95-Квартал" практично повністю лежить на плечах Володимира Зеленського. Відразу ж досягнувши успіху на майданчику КВН, хлопці довгий час проводять на території Росії, проживаючи в Москві. Будучи головним у команді, Зеленський виступає як актор, пише більшість жартів як для своєї команди, так і для побічних виступів, корпоративів, телешоу. Команда виступала і у Вищій Лізі. В цей же час зустрічається з автором текстів для команди Оленою Кияшко, на якій одружиться у вересні 2003 року. Незважаючи на те, що вони зустрічалися близько 7 років, одружилися вони тільки після конфлікту "95-Кварталу" з компанією АМіК, після чого хлопці відходять від КВН'а.

У період з кінця 2003 на 2004 рік, команда починає заробляти гроші, які вкладають на майбутнє свого загального проекту. Зеленський працює то ведучим кулінарної програми "Містер Кук", то ведучим виступів "Кварталу-95", як хлопці стали себе називати. Спочатку у них було кілька виступів з кращими жартами на телеканалі 1+1, трохи пізніше команда переходить на студію Інтер. На Інтері Зеленський стає автором і ведучим передачі "Вечірній квартал", жарти якої багато в чому будуються на сатирі навколо політичного життя України. Це викликає шалену популярність телешоу, яке стає одним з найпопулярніших і затребуваних на українському телебаченні. Успіх дав "Кварталу" розгулятися і зайнятися зйомками багатьох побічних проектів, а учасниками виступати провідними бути запрошеними гостями і не тільки. Серед побічних проектів, продюсованих зокрема самим Зеленським, стають передача "Київ вечірній" і мультиплікаційний серіал "Казкова Русь" (2013).

Володимир Зеленський виступає не тільки як артист ігрового жанру, а й як непоганий танцюрист, що, втім, виявлялося ще під час його кар'єри під час виступу у КВН. Здібності танцюриста коміку і телеведучому стали в нагоді в 2006 році, коли він бере участь у дебютному на українському телебаченні шоу "Танці з зірками". Разом з партнеркою Оленою Шоптенко, хореографом бальних танців, артист виграє проект. Їх фінальний виступ прикувало до телеекранів божевільну кількість глядачів. Участь у передачі робить шоумена ще популярнішими серед глядачів і його часто запрошують в якості актора на різні телешоу, наприклад Новорічні телефільми .

З 2008 року веде активну продюсерську діяльність, запустивши на телеекрани успішний серіал "Свати". Трохи раніше зігравши кілька ролей у серіалах і кіно, починаючи з 2008 року артист отримує пропозиції зніматися в більш великих проектах, націлених на великі екрани Росії та України та й не тільки. Серед таких стрічка "Кохання у великому місті" (2009), яка в результаті отримала кілька продовження, комедія "Ржевський проти Наполеона" (2012), "Службовий роман 2. Наш час" (2011) та ін.

У Володимира Зеленського і Олени Кияшко (тепер Зеленської) є дочка Саша, яка народилася в 2004 році. Артист дуже любить кіно, зібрав хорошу відеотеку. Крім того у вільний час дозволяє собі пограти на Sony Playstation 3, іноді разом з колегами по команді "Кварталу". Зріст актора близько 1 м 66 см.


Рейтинг персони   |   Ваша оцінка:
8.7 / 10 Голосів: 170

ПостериІм’я
21 серпня 2019
Ваш коментар

гальо
гальо 11 квітня 2019 17:27
зленський красава
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 03 січня 2019 12:23
Человек хорошо делает фильмы и смешит людей. Вот пусть и продолжает это делать, а не лезет в президенты. Каждый должен быть на своем месте.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гість
Гість 14 квітня 2017 19:28
Задовбав. Український Безруков.
Рейтинг повідомлення: +1
 
Кєша
Кєша 15 жовтня 2016 16:09
Це дуже смішний та веселий актор...
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 09 травня 2016 13:46
ФУ... СКУРВИЛСЯ ЗЕЛЕНСКИЙ...
Рейтинг повідомлення: 0
 
ГИван
ГИван 31 грудня 2015 08:28
Зеленского на эстраде может заменить только...Зеленский! Долгих, счастливых плодотворных добрых дел тебе,Володя.Долгой и безупречной жизни, грузинского долголетия, любви почитателей твоего таланта, уважения нашего общества.
Рейтинг повідомлення: 0
 
Александр Малый
Александр Малый 23 грудня 2015 18:06
Справжній,свіжий,говорить завжди на пряму...
Рейтинг повідомлення: +2
 
Александр Малый
Александр Малый 23 грудня 2015 18:04
Підтверджую!)
Рейтинг повідомлення: 0
 
нотика
нотика 11 грудня 2015 09:21
супер
Рейтинг повідомлення: 0
 
маринка
маринка 11 грудня 2015 09:20
дуже класний. Дуже сподобався серіал слуга народу. Так тримати
Рейтинг повідомлення: 0