Джош Цуккерман


Josh Zuckerman
Дата народження:
01 квітня 1985

Рейтинг персони

0 / 10
Ваша оцінка: —
Голосів: 0

Біографія

 Американський актор. Найбільшу популярність здобув, зігравши ролі в популярних телесеріалах: Марк в серіалі «Кайл XY», Едді Орлофскі в «Відчайдушних домогосподарок» і Макс Міллер в «90210: Нове покоління».

Цукерман народився і виріс в місті Лос-Альтос, штат Каліфорнія, навчався в початковій школі «Bullis-Purisima». Переїхав в Лос-Анджелес, щоб зайнятися акторською кар'єрою після закінчення сьомого класу в «Egan Junior», де був обраний президентом шкільної ради від учнів. Навчався в школі «Buckley» в Шерман-Оукс в Каліфорнії. З 2003 року навчався в Прінстонському університеті, вступивши в братство «Delta Kappa Epsilon».

Зіграв в декількох популярних серіалах, таких як «Кімната кошмарів» (за творами Р. Л. Стайна), «Справедлива Емі», «Західне крило», «Юристи Бостона», «Доктор Хаус», «C.S.I .: Місце злочину Майамі». Починаючи з 2008 року зіграв в 13 епізодах молодіжного серіалу «Кайл XY», а з 2009 по 2010 рік грав Едді Орлофскі - «душителя з Фейрвью» в шостому сезоні серіалу «Відчайдушні домогосподарки». У 2010 отримав роль ботаніка Макса Міллера в молодіжному серіалі «90210: Нове покоління», де в його персонажа закохалася зарозуміла Наомі Кларк.
Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар