Супергерої? Суперлиходії? Не такі як всі?


Рецензія на фільм: Скло
Фільм Скло

Боже, скільки за останній день висеру в інтернеті прочитав про «Скло». Аж не віриться. Ні, ну серйозно, що не рецензія, то помиї в сторону картини. В наш час досить помітна тенденція запозичення слів із чужої мови. Інколи навіть важко визначити, хто у кого підрізав чергове словечко. В американців досить поширена відповідь на багато запитань складається з одного слова – FINE. До фільму можна застосувати його український аналог – Файно)))

Картина більше половини часу демонструє дуже монотонну дію. Тут не має екшну чи крутих Тарантіновських діалогів. І я вже готувався додатись до популярної секти «обсиральщиків» цього дітища Шьямалана (прізвище режисера). Але остання чверть фільму все перевернула з ніг на голову.

Кінець «Скла» фактично перекреслив більшість недоліків першої половини фільму. А частину твістів, я й навіть не міг передбачити. Я весь час думав, чи дійсно правильно підібрана назва фільму – в кінці герой фільму на ім’я Містер довів, що ТАК. Саме «Скло» і ніяк інакше. Єдина порада - на фільм іти лише після перегляду “Unbreakable” та “Split”. Фільм подарував різні емоції, в тому числі і негативні – але як часто сучасне кіно дарує вам справжні емоції?...

1
eneyovich 17 січня 2019


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

Інші рецензії автора


Ґріндельвальд розправив плечі Ґріндельвальд розправив плечі

Чи варто йти на чергову частину всесвіту магів та маглів? Якщо є сумніви, то ця стаття саме для вас.

17 листопада 2018
Том Харді зміг? Том Харді зміг?

Чи вдалося Симбіоту? Чи варто йти на фільм? Чи? Чи? Чи? Давайте думати...

05 жовтня 2018