останній "зруб" грошей на казці


Фільм Гаррі Поттер та Смертельні реліквії. Частина 2

Ну ось в не спокої і забились міліони сердець фанів - історія скінчилась, всі книги на писані, всі фільми відзняті. Пора повертатись в реальний світ, а йти з казки ой як не хочеться.

Заключна частина захопливої історії, за касовами зборами перегнала вже і "ВП Повернення короля". Проте, це зробила сама історія в фільмі, а не фільм.

Отож, 160 пар зношених окулярів та 70 чарівних паличок Поттера за 14 років привели до створення неймовірно захопливої сереї фільмів, проте, на мою думку, поява Девіда Йетса на посаді режисера все зіпсувала. На мою думку - він бвивця казки. Як, як режисер він не поганий, але як можна доручати проект зйомки такого фільму людині, яка за своє життя не зняла жодного фільму? (він знімав в Британії серіали)

На мою думку він занадто захопився драмою в фільмі тим самим зіпсувавши свю магію фільму, перетворивши чари на якийсь "додатковий матеріал" фільму.

Що ж, тепер перейдемо до самого фільму ГП 7 ч2.

Перш за все - прикро що з такої історії зробили просто комерційний проект. Розбити 7 книгу на дві частини - це звичайний зруб грошей. Той факт що 5 частина є найкоротшою з усієї поттеріани коли книга найгрубіша, неприємно вражає.

Отож, гонитва за горокраксами почалась. І триває ввесь фільм. А коли ж перепочити? а навіщо? це ж екшн! чи може ви на казку розраховували? дзуськи вам!

Фільм це просто суцілна гонитва і битви. Неприємним фактом стало те, що смерть на екрані перетворили просто на факт. Тобто: "біжимо, біжимо, стриляємо - стриляємо. Ой... Люпина і Тонксв вбили. Побігли далі. Біжимо-біжимо, стриляємо стриляємо!. Ну і все.

Чому?!!! Чому я бачу смерть людей, до яких я привик, яких я знаю та люболю вже протягом 6 частини, але мені їх не шкода? Ні, я не безсердечний. В книгах на цих моментах я плакав. А в фільмі чомусь не хочеться. Так. Я знав що вони загинуть. Проте в Титаніку я вже на пам"ять знаю хто як загине і не перестаю кожного разу палкати.

Хе-е-ех... Здається, що якби не відомий на музичний мотив в фільмі і не декорації улюбленого Гогвортсу - це була б просто якась там стрилялочка.

Щодо акторського складу - тут тен все так сумно. Дуже приємно здивувала Бонні Райт. Це був, якщо чесно, самий вдалей момент фільму, коли вона бачила Гаррі на руках у Гегріда, і кричала: "Хто це?!... Ково він несе?!!!". Оце було дійсно драматично.

Ну і звісно непохитна персона Снейпа у виконані Алана Рікмана. Образ створено просто шедеврально, і він заслуговує більше ніж оскар. До речі, Ролінг ще на початку зйомок перших фільмів розповіла Рікману що його персонаж закоханий в Лілі, і це ще більше зміцнило образ Снейпа.

На жаль, Редкліф як і в попередніх серіях - нічого особливого. Я і не чекав що він чимось здивує. Емма та Руперт трохи краще, проте.... ех.

А ось спецефекти в фільмі вразили. Дійсно вразили. Проте, мені здалось що їх було .. мало. Тобто я не побачив нічого нового - всі ці моменти були в трейлері. Могли б щось і на закуску залишити. Ось, наприклад, я дуже хотів побачити Наджині в блискавичні кулі, але не судилось.

Ну і швидке завершення фільму. Всі дорослі. Це скоротилм просто до неможливості. Ще й поганий грим - я не повірив що вони там дорослі. Рону взагалі, здається, тільки борідку з вусами наклеїли. з сучасними можливостями могли б зробити це і попереконливіше. Хоча, якщо врахувати, що через таємничу втрату матеріалу цю сцену доводилось перезнімати - я їх розумію. Проте в такому фільмі з таким бюджетом та касовими зборами це не пробачливо.

На жаль, більше нічого важливого про фільм не можу сказати. Лише хочеться додати: "ех Девід Йетс...". Прикро

 Високий бал ставлю лише через повагу до тітоньки Ро та до казки, яку любив ціле дитинство.

6
Буйвітер 13 жовтня 2011


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар
Буйвітер
Буйвітер (Киев) 17 жовтня 2011 07:21
0

Рецензія була написана на іншому кіносайті одразу після прем"єри. На Кіно-ткатр я протрапив пізніше, і ось по трохи вирішив підтягувати і свої рецензії.
щодо доцільності часу - не всі дивляться фільм в кінотеатрах, не всі після виходу ДВД, дехто може побачити через рік, а дехто через два, а дехто і взагалі може не переглядати.
Невже за вашою логікою я в свої 20 не маю права написати реццензію на Хрещеного батька, В ждазі тілкьи дівчата, Вогні великого міста, лище через те, щзо прем2єра була дуу-у-же давно?
Тож, я вважаю, на рецензію завжди знайдеться свій глядач.
 
Дякую за відгуки.
.
Тарас
Тарас (Киев) 14 жовтня 2011 16:03
+1

Гость 14.10.2011 09:49:56

Рецензия хороша по времени. В первую неделю проката, когда многие люди определяются, смотреть им фильм или нет и читают различные мнения людей. .... Но это ИМХО конечно.....
Проти ІМХО не попреш. Можливо, для Вас це буде новиною, але чимало людей спочатку йдуть дивитися фільм, а потім вже читають рецензії. А буває (і досить часто!), коли подивитися той чи інший старий фільм ВПЕРШЕ спонукає якась рецензія. Чи Ви на прем’єру «Громадянина Кейна» також ходили в кінотеатр, одразу після прочитання чиєїсь рецензії?
.
Тарас
Тарас (Киев) 14 жовтня 2011 15:55
0

Свої 5коп:
А якщо навіть і не дивився в ліцензії? А от так ПРОСТО вирішив написати – чим це погано?
.
root
root (Киев) 14 жовтня 2011 08:31
0

Гость 14.10.2011 09:49:56
Рецензия уже не актуальна. Но это ИМХО конечно.....
С этим, конечно же, не поспориш. Но если Буйвітер, не являясь фанатом ГП не пошел на премьеру, не стал смотреть первые экранки, а по случаю посмотрел на лицензии (надеюсь), то почему бы ему и не написать? Пусть даже и не актуальную рецензию...
.
Гость
Гость 14 жовтня 2011 06:49
0
root 14.10.2011 09:19:54
Гость 14.10.2011 09:14:29
Нужно было ещё через год рецензию писать. Фильм уже и не идёт нигде давно!
чего ж ты не написал год назад?

Хм.....дай подумать.....и правда чего я не написал год назад? Не потому ли что год назад фильм ещё не вышел?
 
Прости, если показался грубым. Просто любая шутка хороша к месту и по ситуации. Шутка, которая отлично прошла в одной ситуации и в одно время, может сделать тебя идиотом в другое. Так и здесь. Рецензия хороша по времени. В первую неделю проката, когда многие люди определяются, смотреть им фильм или нет и читают различные мнения людей. Но сейчас все, кто хотел, фильм уже отсмотрели. В кинотеатрах он уже не идёт. Рецензия уже не актуальна. Но это ИМХО конечно.....
.
root
root (Киев) 14 жовтня 2011 06:19
0

Гость 14.10.2011 09:14:29
Нужно было ещё через год рецензию писать. Фильм уже и не идёт нигде давно!
чего ж ты не написал год назад?
.
Гость
Гость 14 жовтня 2011 06:14
0
Нужно было ещё через год рецензию писать. Фильм уже и не идёт нигде давно!
.

Інші рецензії автора


Хійока - він вижив переживши вогонь! Хійока - він вижив переживши вогонь!

Хійока - так індіанською буде людина, яка отримала удар блискавкою та вижила. Проте герой цього фільму прежив не тільки блискавку.

20 січня 2012
Новий Теркель, і знову не халепа Новий Теркель, і знову не халепа

І знову Європа робить мульт на виніс. що виносять? цього разу знову мізки. Мульт просто неймовірно простий та вульгарний, і відповідно тому...

14 грудня 2011