Інтелектуальний додаток до екшена


Рецензія на фільм: Останній заповіт Нобеля
Фільм Останній заповіт Нобеля

Новий гостросюжетний детектив під інтригуючою назвою "Останній заповіт Нобеля" орієнтований на глядача, який є прихильником не лише неочікуваних вбивств, швидких рухів камери та несподіваних колізій, а й - документальних додатків до екшена.

В данному випадку, головна героїня картини не лише розкриває вбивство одного із членів комісії Нобелівської премії, а й заглиблюється в історію та дізнається більше про ключові фігури фундаментаторів цього наукового конкурсу.

Чудова операторська робота, приємні актори, цікавий сценарій та оригінальная історія створюють після перегляду "Останнього заповіту Нобеля" приємні враження. По-перше, чудова змога відкрити для себе євпропейський детектив на заміну американському або російському і, по-друге, гарна змога відпочити та насолодитися витвором шведської культури.

У фільмі розкриті не лише всі сторони справжніх журналістських розслідувань, а й відстоювання професійних чеснот та прав, велика насолода від роботи та висвітлення подій різними типами друкованих видань.

Цікавим додатком до основної сюжетної лінії розслідувань можна назвати психологія сімейних стосунків - пасивність батька родини та активні спроби захистити дитину від жорстокості в школі головної героїні. Таємниці, інтриги та легка психологічна драматичність створюють в цій драмі атмосферу справжнього журналістського детектива.

3
YanaYork 17 квітня 2012


Ім’я:
18 червня 2021
Ваш коментар

Інші рецензії автора


Нічого не знайдено