Новий Теркель, і знову не халепа


Рецензія на фільм: Ронал-варвар 3D
Фільм Ронал-варвар 3D

І знову Європа робить мульт на виніс. що виносять? цього разу знову мізки. Мульт просто неймовірно простий та вульгарний, і відповідно тому розрахований на виніс мозку. Тож перед його перглядом (якщо ви осмілитесь це зробити), пропоную вам просто вимкнути дію сірої речовини.

Отож, існувало плем'я варварів, які ще колись давно випили кров свого героя монстроборця, і отримали неймовірну силу. Проте не всім тої крові вистачило. Ролан- варвар... і в той же момент не варвар. Він якийсь.... кволий. Проте, коли його плем'я викрадають - він наважуєтсья відправитись у похід та врятувати одноплеменників.

Перше що хотілось би сказати - кумедно. Вийшов такий собі фарсовий мульт. Проте, на жаль, жарти майже не запа'ятовують, і мало що ви винесете з собою з кінотеатру.

Анімація, порівняно з "Теркелем та халепою" тріки виросла. тепер у персонажів голови не просто овальні, а мають місцями якісь випуклості чи западини, а руки не згинаються дугою як труба, а вже мають десь всій суглоб що нагадуж ліконь. Проте це такий стиль, який виконує свою роль - викликає посмішку.

Сюжет мульта досить простий та передбачуваний, проте все ж таки цікаво як саме такий кволий герой зможе протидіяти великій силі зла, що поборола нащадків славетного монстроборця.

Окремо можна поговорити про український переклад. Так, саме переклад а не дубляж. В мульті чути оригінальну звукову доріжку (проте можливо вона навіть англомовна), і подекуди прокрадаються в діалогах оригінальні шуми.... сумно.

Проте сам переклад порадував. Знову з кретивним підходом та творчо. Хоча деякі моменти були висмоктані з пальця. Але виконання українських народних пісень та нашої головної зірки естради Поплавського підняли настрій.

Більше навіть немає що сказати. Драматургійно мульт побудований грамотно, пародія на голівудські саспенс штампи вдалась на славу. Проте єдине що залишилось після мульта - це хороший настрій.

Отож, замикаємо дітей дома, мізки теж, і гайда на перегляд мульта. Підтримаймо Європейську анімацію, бо я дивившись в другий день показу, сидів у... порожньому залі. 10 чоловік на ввесь великий зал Київської Русі.

Проте, гляньте трейлер і тілкьи тоді виріуйте чи ви зможете це дивитись. Гумор то спецефічний.

0
Буйвітер 14 грудня 2011


Ім’я:
24 липня 2021
Ваш коментар

Інші рецензії автора


Хійока - він вижив переживши вогонь! Хійока - він вижив переживши вогонь!

Хійока - так індіанською буде людина, яка отримала удар блискавкою та вижила. Проте герой цього фільму прежив не тільки блискавку.

20 січня 2012
останній "зруб" грошей на казці останній "зруб" грошей на казці

Ну ось в не спокої і забились міліони сердець фанів - історія скінчилась, всі книги на писані, всі фільми відзняті. Пора повертатись в...

13 жовтня 2011