Шанхайська робота - рецензія на фільм Шанхайський перевізник - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Шанхайська робота


Рецензія на фільм: Шанхайський перевізник
Фільм Шанхайський перевізник

Кількість не означає якість. Але коли мова йде про кількість населення, то відкривається чудова перспектива заробити на продажі товарів у даній країні, в тому числі і на прокаті фільмів. Тому не дивно, що на китайський ринок орієнтуються кінематографісти багатьох країн. Головне – зняти фільм, який би зацікавив китайську аудиторію, а значить не оминути співпраці з китайськими кінематографістами. Фільм «Шанхайський перевізник» 2017 року є плодом співпраці британських та китайських кінематографістів, правда, судячи з касових зборів, простих китайців він не надто зацікавив. Але чи є фільм поганим?

Події фільму, як можна здогадатися з назви, відбуваються в Шанхаї. Денні Стреттон разом зі своєю невеличкою командою успішно працює перевізником історичних пам’яток, поки одна зі справ не закінчується провалом – викраденням картини Ван Гога під час перевезення. Зробивши невелику перерву на лікування, Стреттон береться за чергове перевезення, щоб підзаробити, а заодно і відновити зіпсовану репутацію. Ясне діло, без нових проблем не обходиться…

Мабуть, найбільшим компліментом для фільму є те, що він не пробує бути чимось більшим, ніж задумано. «Шанхайський перевізник» - посередній бойовик з достатньою кількістю сюжетних помилок і штампів, передбачуваними сюжетними ходами та не особливо видовищними погонями та бійками. Але при всіх своїх недоліках фільм не вганяє в сон (цьому, мабуть, сприяє нормальний хронометраж), і є в міру цікавим. Візуально фільм виглядає непогано, оператор вибирає непогані плани міста, а музика звучить в тему.

Що ж до акторів, то вони стараються, хоча їм грати тут особливо немає чого, тим паче, що майже всі вони китайці і невідомі широкому колу глядачів. Тому творці фільму зробили правильний хід, взявши на головну роль Орландо Блума, чия акторська кар’єра після завершення «Хоббіта» переживає не найкращі часи. Шкода, звичайно, актор він в принципі непоганий, і в «Шанхайському перевізнику» відіграв нормально.

В цілому, фільм «Шанхайський перевізник» - це нормальний, хоч і прохідний бойовик, за переглядом якого можна провести вечір. Це такий собі «Пароль «Риба-меч», але з меншим бюджетом і в декораціях Шанхая.

0
Зорян 22 березня 2019
Like

Ім’я:
21 вересня 2019
Ваш коментар

Інші рецензії автора


У лісі-лісі темному... У лісі-лісі темному...

Рецензія на фільм "Воно приходить уночі" (2017)

14 травня 2019
Захисник Захисник

Рецензія на фільм "Кровний батько" (2016)

04 березня 2019
Якось у Мексиці... Якось у Мексиці...

Рецензія на фільм "Рома" (2018)

26 лютого 2019
Прокляття родини Гремів Прокляття родини Гремів

Рецензія на фільм "Спадковість" (2018)

18 лютого 2019
«Прохідний» фільм про пограбування «Прохідний» фільм про пограбування

Рецензія на фільм "Swordfish"

09 лютого 2019