«Жидомасонська змова» для бідних


Рецензія на фільм: Черепи
Фільм Черепи

У режисерській кар’єрі Роба Коена були свої величні злети і не менш величні падіння. І хоча режисерських робіт у його фільмографії не так багато, внесок Коена у кінематограф не можна не помітити, адже саме він був режисером таких кінострічок як «The Fast and the Furious» (2001) та «Три ікси» (2002), які в результаті запровадили цілу серію фільмів. Іронічно, але ще пара фільмів Коена, а саме «Серце дракона» (1996) та «Черепи» (2000) також запровадили свою серію фільмів, правда їхні продовження вийшли зразу на оптичних носіях, оминувши кінотеатри. І якщо перший фільм був достатньо хорошим, щоб отримати непотрібні продовження, то другий, як це не іронічно, був мертвонародженим вже на початку.

Фільм розповідає про молодого хлопчину на ім’я Люк Макнамара, який поступає в один з престижних американських університетів з так званої «Ліги плюща». На території цих університетів діє таємна організація, яка називається «Черепи», в яку Люк незабаром вступає. Це призводить до сварки головного героя зі своїм давнім другом, який негативно ставиться до різних таємних товариств. Незабаром друг головного героя гине за таємничих обставин, і Люк, розуміючи, що до цього причетні «черепи», вступає в конфронтацію з ними…

Сюжет фільму був створений на основі чергової «теорії змови», а саме історії про організацію «Черепи та кістки», членами якої є відомі високопоставлені люди, які на пару з «жидомасонами» «ілюмінатами», «тамплієрами», «асасинами» та і т.д. і т.п. впливають на життя усього людства. Правда, кінематографістам рідко вдається переконливо показати подібні організації. Ось і у фільмі «Черепи» таємна організація настільки «таємна», що про неї знають буквально всі студенти університету, будь-який шмаркач може проникнути в таємну залу для посвячень, а членом цієї організації, судячи з сюжету, може стати будь-який індивід з кримінальним минулим. Говорити про всі ідіотизми сюжету немає смислу – фільм повністю з них складається. І якби творці фільму збагатили дійство гумором, це можна було б стерпіти, але жартів у «Черепах» немає взагалі. На додачу фільм несказанно нудний.

Крім ідіотського сюжету, проблемою «Черепів» є погана гра акторів – ніхто з них особливо не старався, мабуть, розуміючи, в якому фільмі їм доводиться грати. З відомих лицедіїв у фільмі знявся тоді ще молодий і невідомий Пол Уокер, правда, не у головній ролі. Мабуть, кар’єра Уокера так би і загнулась, якби наступний фільм Коена, той самий «The Fast and the Furious», в якому Пол зіграв головну роль, не був успішним.

Остаточно добиває фільм візуальна складова – фільм виглядає вкрай убого і навіть архітектура готичних будівель в кадрі не допомагає.

Фільм «Черепи» банально немає за що похвалити – ні нормального сюжету, ні захоплюючого дійства, ні хорошої гри акторів, ні якісної картинки чи операторської роботи. Це однозначно один з найгірших фільмів (а, може, і найгірший) у фільмографії Роба Коена, і дивитися даний фільм – безглузда трата часу. Дивно, але фільм зібрав непогану касу в прокаті й обзавівся парою таких самих низькопробних продовжень. Після такого і справді починаєш вірити у якусь всесвітню змову – проти мозків кіноглядачів.

0
Зорян 06 лютого 2019


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар

Інші рецензії автора


Дикі історії Дикі історії

Рецензія на фільм «Погані дороги» (2020)

11 червня 2021
Про мерців і дурнів Про мерців і дурнів

Рецензія на фільм «Армія мерців» (2021)

30 травня 2021
30 років самотності 30 років самотності

Рецензія на серіал «І будуть люди» (2020)

21 квітня 2021
Бездумні копіювальники Бездумні копіювальники

Рецензія на фільм «Безславні кріпаки» (2020). Увага, розкриваються деякі  деталі сюжету!

17 квітня 2021
Битва гігантів Битва гігантів

Рецензія на фільм "Ґодзілла" проти "Конґа" (2021)

13 квітня 2021