IT-пионер


Рецензія на фільм: Стів Джобс
Фільм Стів Джобс

Людина, яка зробила цивілізаційний переворот, спустивши клерків з ланцюга білих комірців. Кожного жовтня більша частина цивілізованого суспільства здійснює своєрідне паломництво до магазинів Macintosh чекаючи старту продажів черговий розробки Стіва Джобса. Навіть після смерті Джобса послідовники розбурхують публіку слушком. Ніби, це далеко не кінець. Стів залишив план розвитку на кілька десятиліть вперед, зважаючи якого нас чекає прорив в автомобільній сфере.Macintosh іTesla подарують суспільству мегакар. Ну і, звичайно, буде продовжуватися розробка супер гаджетів.

Ви вже відповіли собі на запитання, чому яблуко на емблемі Apple не ціле? Тут, значить, історія така: коли Алан Тьюринг, винахідник комп'ютера, був знайдений мертвим (його отруїли ціанідом в 1954 році) поруч в ліжку також лежав яблучний огризок. Стів Джобс, повторний винахідник комп'ютера, вибрав той самий об'єкт, як логотип для своєї компанії, коли він 22 років року розпочав роботу над Apple Computer, Inc у гаражі своїх батьків.

Режисер фільму Дені Бойл, автор культового для покоління 90-х, фільму «На голці». Ось що сам Денні сказав про фільм: «Якщо Лондон був колискою промислової революції, то Сан-Франциско став Віфлеємом цифровий. Час, коли ми створювали це кіно в Силіконовій долині, був чудовий, і я сподіваюся, що лондонцям буде цікаво зазирнути за лаштунки того, як створюється сучасний світ і технології. Це завжди дуже хвилююче презентувати свою роботу, тому ми дуже вдячні Лондонському кінофестивалю за їх постійну підтримку. »

Сценарій буде Ааронові Соркіну, який дещо як вник в архітектуру способу покоління-IT. Спираючись на платформу біографії написаної Уолтерос Айзексом, Соркін створив сценарій до фільму. Консультантом сценариста виступив особисто Стів Возняк. Однак, він не вимагав показувати йому остаточний варіант сценарію, визнавши таку прохання неетичною. Оскароносні титани Аарон Соркін і Дені Бойл вирішили нам показати новатора крізь призму мелодрами. Чуть-чуть олюднити месію. Відправними точками для колізії у фільмі виступають розробки Стіва Apple 2, Next, Imac. За кілька хвилин до презентації IТ-піонеру влаштовують тарарам екс- дружина, колишній начальник, колега і дочка. Через це «Стів Джобс» більше схожий на кадри корпоративної хроніки компанії Macintosh, ніж на фільм.

Бунтаря Стіва виконав Майкл Фасбіндер. У нас були всі шанси побачити в ролі IT-пророка Крістіана Бейла, як це було спочатку Sony, перш, ніж Universal налетіли, щоб врятувати фільм. Кейт Уінслет грає жваву польку, Джоанну Хвоман гуру маркетингу.

Акторський дует Фассбіндера і Уінслет, як на мене виглядає вже якось занадто ходульно. Ключовий другорядний персонаж, полюбився масам за роль ведучого з серіалу "ньюсрум" Джефф Деніелс. Найдинамічніший акт задасть темп всьому фільму. Тут оспівується ода емоційному інтелекту, без шуму і пилу двоє розумників будуть метати один в одного доводи. У світовому прокаті фільм вийшов 5 вересня і з тріском провалився, при бюджеті в 30 мільйонів доларів, вдалося зібрати лише половину.

В українському прокаті фільм вийде паралельно з агентом 007 і вже ясно, на чию користь зробить вибір глядач. Залишається надія лише на Росію, де прокат запланований, аж на січень майбутнього року.

Оцінити фільм особисто можна з 12 листопада.

0
rumbambara 08 листопада 2015


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар
Liza
Liza 25 квітня 2016 15:29
0
it-пионер?
.

Інші рецензії автора


Космос, как абсолют будущего. Космос, как абсолют будущего.

Если верить Илону Маску, то скоро человечество колонизирует Марс. 2024 не так далеко, друзья мои, пора начать просматривать все...

24 березня 2017
Даже у американской мечты есть цена Даже у американской мечты есть цена

Действие разворачивается в 20-е годы прошлого века, в Бостоне. Пик “сухого закона” в Америке. Нарядная эпоха, период, когда...

13 січня 2017
Принеси війну до дому Принеси війну до дому

Красень, спортсмен, і майбутній спадкоємець фабрики, юний містер Левов на прізвисько “Швед” одружується міс “Нью...

10 грудня 2016
Все свои Все свои

Фильм рассказывает историю запутанного дела Фанни Каплан, которая в 1918 году совершила покушение на вождя пролетариатов Владимира Ленина....

30 листопада 2016
Любовь и другие спецоперации Любовь и другие спецоперации

После успешно завершенной спецоперации между Максом и Марианн завязывается роман. Одурманенные успехом и чувствами шпионы оседает в...

29 листопада 2016