Смак ночі чи смак фільму?


Рецензія на фільм: Смак темряви
Фільм Смак темряви

На цей раз криейтори фільму про вімпірів "Смак ночі", все-таки, досягли своєї мети - зробити щось оригінальне. На екрані зустрічаються дівчата, у яких дуже гарно висвітлено почуття егоїзму. Взагалі то весь фільм побудовано на різних почуттях: особистої власності, любові, ревнощів, холоднокровності, людяності. І кожна з героїнь є власницею СВОГО почуття. А от що стосується головної героїні - то вона як народилася людиною, так і намагалася жити далі по-людськи, небажаючи приймати нові правила та нових подруг.

У фільмі переплітаються емоції головної вампірші, що тримає поруч із собою подруг-дівчат, почуття власності, любов однієї до одної, любов до батьків, що із часом старішають та помирають, любов вампірів до людей, бажання розваг і небажання змиритися із своєю долею, яку для тебе обирає хтось інший. І якщо в тебе сильний характер ті міцні принципи, то ти взмозі навіть змінити цю долю. Ну... хоч частково.

Із недоліків фільму можна відмітити надмірну награність як акторів так і сюжету, надмірно нереалістичні події та заїзженість теми про вампірів.

Із плюсів відмітимо оригінальність задумки, а також відчуття напруження та переживання за головну героїню.

В цілому фільм залишає після себе хоч якісь відчуття, що в наш час є досить великим досягненням, особливо серед тисячі інших конкурентів. Тож режисеру і "Смаку ночі" сміливо можна поставити "залік".

1
Алена 27 березня 2011


Ім’я:
20 вересня 2021
Ваш коментар

Інші рецензії автора


Плохая училка или плохой сюжет??? Плохая училка или плохой сюжет???

А все так хорошо начиналось: богатый жених, работа для «галочки», роскошное жилье, крутая тачка... Кое-что, конечно, осталось,...

16 липня 2011