У DC Comics нарешті вийшло


Рецензія на фільм: Диво-жінка
Фільм Диво-жінка

Цим фільмом студія Warner і DC Comics мали пройти своєрідний рубікон – так, зрештою як і в Марвел, заплановано ще до десяти фільмів і розширення кіновсесвіту по мотивах коміксів, але результати попередніх чотирьох фільмів важко назвати однозначними (не беручи до уваги ноланівську трилогію). «Касу» вони збирали, але ось питання певної художньої цінності, або хоча б адекватна відповідь підрозділу Disney, за оцінкою глядачів та критиків підняті не були.

Зняті вони були, безсумнівно, професійно, але загальна похмурість і безбарвність, на фоні останніх «капусників» конкурентів вістів не додавали. Треба було щось змінювати. І на екрани вийшла «Диво-жінка». Це кіно дійсно можна назвати іншим, та поки що найкращою екранізацією коміксів DC з часів «Бетменів» Нолана.

Фільм виглядає навдивовижу легким, хоча й не втрачає серйозності, переданої від «Чоловіка від сталі» та «Бетмена проти Супермена». Легкою є і акторська гра – нарешті стало менше серйозних облич, а більше іронії, міміки та іскри в очах. Особливо слід виділити акторку Галь Гадот, яка, здається, вперше приміряла на себе головну роль, і після усіх «форсажів» та багато в чому прохідного персонажа в «БпС» - показала, що вона може «тягнути» фільм і показувати акторську гру. Що стосується другорядних героїв… Хоч мене і не вразив персонаж Кріса Пайна, який виглядав більше схожим не на шпигуна, а на авіамеханіка, проте хімія між ним і принцесою Діаною була присутня практично у кожному спільному кадрі. Досить органічними на екрані були і королеви амазонок – Конні Нільсен та Робін Райт, і вже вкотре свою злодійську харизму показав Денні Хьюстон.

Сюжет фільму насправді достатньо тривіальний, хоч і піднімає теми протистояння богів і людей та миру в усьому світі. І що цікаво – хоч головний герой та режисер – представниці прекрасної статі – питання фемінізму та рівноправ’я подано досить іронічно. Спецефекти на місці, прекрасна операторська робота, обов’язкове слоу-мо, яке тут виглядає, як ніколи доречним, а бойові па Диво-жінки є дещо новим після бойової хореографії Чорної Вдови чи Джона Віка.

Можна сказати, що після «Диво-жінки» у DC дійсно появився певний зразок для наслідування, яким для Марвел стали «Залізна людина» та «Месники». Як буде далі покаже час – критики фільм оцінили на «ура», тепер час за глядачами…

0
JSilver 01 червня 2017


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

Інші рецензії автора


Мумійо із Томом Крузом Мумійо із Томом Крузом

Ця місія для Тома Круза, на жаль, виявилась неможливою…

08 червня 2017
Драма на пляжі Драма на пляжі

Це кіно мало бути хорошою хтивою комедією типу «Нестерпних босів»

01 червня 2017