«Мої думки тихі» – добротне, смішне та щемливе кіно одночасно.


Рецензія на фільм: Мої думки тихі
Фільм Мої думки тихі

Український кінематограф вже бачив всякого...

І яскраві трейлери, в які вставляли все те небагаточисельне, на що можна було дивитися в стрічці...

І масову наружну рекламу, яка продірявлювала мозок своєю інтенсивністю...

І пачки перепостів рекомендательних газетно-портальних текстов...

І VIPівські пости-рекомендації...

І промоційні вигадки, PR-акції та усілякі інші вигадки.

 

І кожного разу, приходячи до кінозалу, плекаєш надію на бодай який притомний рівень безпосередньо стрічки... Але частіше за все зіштовхувався із суворою реальністю – все як завжди – дивитися-травмуватися.

 

Останні кілька днів стрічка фейсбуку говорить про одне – «Мої думки тихі». Короткою емоцією, ремаркою, або цілими аргументованими дописами знайомі та незнайомі френди зійшлися в спільному знаменникові – стрічка, яку не можна пропустити, треба побачити на власні очі тощо.

Чесно скажу, що подібний унісон в певній мірі насторожував.

 

Про те, що я – в секті – зрозумів безпосередньо в кріслі глядацької зали, заходячись від чергового влучного жарту – гумор в комедії є, він свіжий, тонкий, добрий та точно не лобовий. Окрема радість – наявність в стрічці ідеї, кількох змістовних пластів, символів, колоритних персонажів, чудових акторів, нетривіального операторського бачення, вигадливого постановника, режисера із цікавою екранною розповіддю... Так, звісно, окремі питання залишаються – куди без них? При цьому, «Мої думки тихі» – заявка дебютантів від кінематографу посунути олдскульні кондові стрічки із роздутими бюджетами та щоками пафосних ділків від індустрії.

 

Щасливий побачити якісне українське кіно, про яке хочеться говорити, яким хочеться ділитись, яке зберігає віру у відродження національного кіновиробництва!

 

«Мої думки тихі» – добротне, смішне та щемливе кіно одночасно.

1
vin_S 20 січня 2020


Ім’я:
28 вересня 2021
Ваш коментар
Віталій
Віталій 04 лютого 2020 21:32
0
Фільм гарний.  На будь який вік. Головне зловити свою лінію. Для мене це був емоційний фільм з глибоким, до цього часу не повністю зрозумілим змістом.  Заплакав 3 рази. 2 рази від смутку  та 1 раз від сміху. Раджу переглянути. Можливо Ви і невідкриєте нічого нового для себе, але точно не пожалкуєте про перегляд цього фільму.  Досить нестандартна зйомка, як для українського фільму. Актори просто молодці.
.
Гість
Гість 20 січня 2020 09:50
0
гарне кино! трагікомедія в кращих традиціях )  раджу сходити та мати свою думку.
.

Інші рецензії автора


Українське кіно, яке не хочеться сварити Українське кіно, яке не хочеться сварити

«Гуцулка Ксеня» – фільм досить нерівний, при тому дуже стильний та музично яскравий

08 березня 2019
скукоБрама скукоБрама

З 26 липня в прокаті фільм Володимира Тихого «Брама», наявність та необхідність великого екрану для якого, а зрештою й...

27 липня 2018