Ali G повертається?

Увійти через
Реєстрація
 
Ali G повертається?
 
Серіали: Ali G повертається?
Новий комедійний серіал від Саші Барона Коена
Після тривалої смуги чуток і домислів новий телевізійний проект від відомого провокатора Саші Барона Коена нарешті знаходить конкретні риси. Називатися він буде Who Is America? І його трансляція на каналі Showtime почнеться наступного тижня. Каналом це шоу, яке приблизно буде мати форму серії провокаційних інтерв'ю з різними знаменитостями, подається як «можливо найнебезпечніше шоу в історії телебачення».
Назва шоу було повідомлено виданням Vulture, журналісти якого помітили його постери в Нью-Йорку. На них зображена людина, що виглядає з-за американського прапора, а напис свідчить: «Ми ж вас попереджали».
«Ми хотіли б розповісти про нову комедії, але ми не можемо, - йдеться в поширеному каналом Showtime тізері. - Творці не дозволяють показати вам хоча б одну сцену, юристи не дозволяють нам назвати вам ім'я «зірки», і ми навіть не можемо розкрити назву шоу під страхом порушення договору про нерозголошення. Так як же нам розкручувати це можливо найнебезпечніше шоу в історії телебачення, якщо нам не дозволено показувати його? »
Нагадаємо, що Саша Барон Коен не з'являвся на екранах з 2016-го року, коли його можна було бачити у фільмах «Брати Грімсбі» і «Аліса в Задзеркаллі».
Алексей Першко 09 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
25 вересня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

"Справжній детектив". Трейлер третього сезону

Ваш улюблений серіал повертається.

27 серпня 2018

0
806

Знахідки в Парижі

Ширяться по всьому світу

17 вересня 2018

0
408

Тизер серіалу "Правда про справу Гаррі Квеберта"

Екранізація бестселера.

04 вересня 2018

0
223

Всеосяжний всесвіт DC

Серіали, комікси і фанатська соціальна мережа

17 вересня 2018

0
216

"Містер Робот» закінчиться в 2019 році

Після закінчення четвертого сезону

30 серпня 2018

0
189

 fk tw