Ali G повертається?

Увійти через
Реєстрація
 
Ali G повертається?
 
Серіали: Ali G повертається?
Новий комедійний серіал від Саші Барона Коена
Після тривалої смуги чуток і домислів новий телевізійний проект від відомого провокатора Саші Барона Коена нарешті знаходить конкретні риси. Називатися він буде Who Is America? І його трансляція на каналі Showtime почнеться наступного тижня. Каналом це шоу, яке приблизно буде мати форму серії провокаційних інтерв'ю з різними знаменитостями, подається як «можливо найнебезпечніше шоу в історії телебачення».
Назва шоу було повідомлено виданням Vulture, журналісти якого помітили його постери в Нью-Йорку. На них зображена людина, що виглядає з-за американського прапора, а напис свідчить: «Ми ж вас попереджали».
«Ми хотіли б розповісти про нову комедії, але ми не можемо, - йдеться в поширеному каналом Showtime тізері. - Творці не дозволяють показати вам хоча б одну сцену, юристи не дозволяють нам назвати вам ім'я «зірки», і ми навіть не можемо розкрити назву шоу під страхом порушення договору про нерозголошення. Так як же нам розкручувати це можливо найнебезпечніше шоу в історії телебачення, якщо нам не дозволено показувати його? »
Нагадаємо, що Саша Барон Коен не з'являвся на екранах з 2016-го року, коли його можна було бачити у фільмах «Брати Грімсбі» і «Аліса в Задзеркаллі».
Алексей Першко 09 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
17 липня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Порятунок Люцифера

Завершився успіхом

18 червня 2018

0
350

Неіграшкове весілля біля престолу

Актори Роуз Леслі і Кіт Херрингтон, «зірки» культового серіалу «Гра престолів», зв'язали себе узами шлюбу

25 червня 2018

0
267

Пекельна принцеса

Новий серіал про жінку-серійної вбивці

22 червня 2018

0
251

Амнезія Стани Катич

Подовжена на другий сезон

20 червня 2018

0
214

Новий новий Папа

Можливо - в особі Джона Малковича

03 липня 2018

0
212

 fk tw