Ali G повертається?

Увійти через
Реєстрація
 
Ali G повертається?
 
Серіали: Ali G повертається?
Новий комедійний серіал від Саші Барона Коена
Після тривалої смуги чуток і домислів новий телевізійний проект від відомого провокатора Саші Барона Коена нарешті знаходить конкретні риси. Називатися він буде Who Is America? І його трансляція на каналі Showtime почнеться наступного тижня. Каналом це шоу, яке приблизно буде мати форму серії провокаційних інтерв'ю з різними знаменитостями, подається як «можливо найнебезпечніше шоу в історії телебачення».
Назва шоу було повідомлено виданням Vulture, журналісти якого помітили його постери в Нью-Йорку. На них зображена людина, що виглядає з-за американського прапора, а напис свідчить: «Ми ж вас попереджали».
«Ми хотіли б розповісти про нову комедії, але ми не можемо, - йдеться в поширеному каналом Showtime тізері. - Творці не дозволяють показати вам хоча б одну сцену, юристи не дозволяють нам назвати вам ім'я «зірки», і ми навіть не можемо розкрити назву шоу під страхом порушення договору про нерозголошення. Так як же нам розкручувати це можливо найнебезпечніше шоу в історії телебачення, якщо нам не дозволено показувати його? »
Нагадаємо, що Саша Барон Коен не з'являвся на екранах з 2016-го року, коли його можна було бачити у фільмах «Брати Грімсбі» і «Аліса в Задзеркаллі».
Алексей Першко 09 липня 2018
Коментарі
 
Ім’я
19 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Перший погляд на «Темні початки»

За трилогією Філіпа Пулмана

25 лютого 2019

0
1589

Ще один мисливець на нацистів

В особі Джоша Реднора

04 березня 2019

0
624

"Гра престолів". Трейлер восьмого сезону

The End is Coming.

05 березня 2019

0
498

"Каратель" і "Джессіка Джонс" закриті

Netflix відмовився від серіалів Marvel.

19 лютого 2019

0
454

"NOS4A2". Тизер хоррор-серіалу

За книгою сина Стівена Кінга.

05 березня 2019

0
419

 fk tw