Netflix переходить на стандартну чіткість


Серіали: Netflix переходить на стандартну чіткість

В умовах 50-відсоткового збільшення інтернет-трафіку
Netflix обмежить якість потокової передачі свого контенту протягом наступних 30 днів для користувачів в Європі, щоб послабити навантаження на мережі зв'язку, оскільки все більше число людей покладається на інтернет-з'єднання в ситуації карантину через коронавируса.
Уповноважений з внутрішнього ринку і послуг Європейського союзу Тьєррі Бретон закликав потокові платформи, такі як Netflix і YouTube, вжити заходів щодо запобігання тупикової ситуації в Інтернеті, оскільки реакція на коронавірус створює додаткове навантаження на мережі зв'язку.
У середу він закликав генерального директора Netflix Ріда Хастингса надавати користувачам тільки контент стандартної чіткості в періоди пікового попиту. Зараз, коли величезна кількість людей працює з дому і використовує відчути і цифрові повідомлення, щоб залишатися на зв'язку з друзями і сім'єю, а користувачі збільшують час, що проводиться на потокових платформах, Бретон сказав, що стримери повинні зіграти свою роль в запобіганні перевантажень операторів зв'язку.
«Потокові платформи, оператори зв'язку та користувачі - всі ми несемо спільну відповідальність за вжиття заходів щодо забезпечення безперебійного функціонування Інтернету під час боротьби з поширенням вірусу», - сказав Бретон в заяві.
Цифрова інфраструктура продовжує працювати, незважаючи на сплески використання, тоді як кількість блокувань в Європі продовжує зростати. Аналітики кажуть, що існуюча інфраструктура повинна підтримувати підвищений попит, але поки оператори пристосовуються, користувачі повідомляють про падіння швидкості і зниження обслуговування. Дані Akamai, які відстежують використання Інтернету, вказують на 50% -ве збільшення глобального трафіку.
Комісар є колишнім генеральним директором в області телекомунікацій і очолював France Télécom в період з 2002 по 2005 рік. Варіанти, які він обговорював з Гастінгс, включали тимчасовий автоматичний перехід на стандартний дозвіл контенту в години пік. Netflix вже використовує системи управління трафіком для обмеження якості на основі доступної пропускної здатності. Він сказав, що знову поговорить з Гастінгс, але в Твіттері закликав користувачів заздалегідь зробити це самостійно. «Для забезпечення безпечного доступу в Інтернет для всіх, давайте зробимо #SwitchToStandard, коли HD не потрібен», - написав Бретон.

Алексей Першко 20 березня 2020
Like

Ім’я:
02 квітня 2020
Ваш коментар

популярні серiалi


«Після зими» «Після зими»

Розпочалися зйомки чотирьохсерійної мелодрами

13 березня 2020 0 3815
Світила фестивалю Series Mania Світила фестивалю Series Mania

Найбільший фестиваль серіалів оголосив програму

06 березня 2020 0 3319
Netflix переходить на стандартну чіткість Netflix переходить на стандартну чіткість

В умовах 50-відсоткового збільшення інтернет-трафіку

20 березня 2020 0 2988
Месія-невдаха Месія-невдаха

Серіал «Месія» не продовжено на другий сезон

27 березня 2020 0 1636