"Черговий лікар" - новини серіалів - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

"Черговий лікар"


Серіали:

У Києві почалися зйомки першого серіалу в жанрі медична драма. Перша україномовна драма «Черговий лікар» вийде на телеканалі «Україна» в квітні наступного року. Головні ролі виконають знамениті українські актори Михайло Жонін, Руслан Сокольник, Ірина Ткаленко, Надія Левченко та Михайло Романов. Зйомки проходитимуть в українському Голлівуді, на студії FILM.UA.

Ви, звичайно ж, подумали, що знімається калька на мега популярного Хауса? А ось і ні, у фільмі цілих чотири головних героя і всі лікарі швидкої допомоги. Всі вони по-різному знайшли своє покликання,використовують різні методи лікування,вони різні за темпераментом і стилем життєдіяльності, а всі разом вони суперефективна команда в білих халатах. Команду очолює головлікар лікарні - професіонал своєї справи і талановитий керівник, до того ж. Лікарі не популярні нині супергерої, це люди, які 24 години на добу, 7 днів на тиждень роблять героїчні вчинки - рятують людські життя. Кожен день в лікарню швидкої допомоги надходять сотні нових пацієнтів.

У кожного - своя історія хвороби, часто на базі конфліктів і особистих драм. Розплутуючи клубочок діагнозу, лікарі мимоволі щільно стикатися з таємницями своїх пацієнтів. Ставши свідками драм своїх пацієнтів, доктора мимоволі стають учасниками дії. 

Продюсер студії Ірина Костюк сказала про ввірене проекті: «Черговий лікар» - перший серіал у жанрі медичної драми, в якому українським акторам представиться можливість звернутися до глядача з екранів рідною мовою. «У всіх україномовних серіалах, які знімалися раніше, звучав неприродний, літературний, театральний мову. Наш же серіал - про реальне життя, тому наші герої не можуть говорити на «пластмасовому» українською, який рідко почуєш в побуті. Але з іншого боку знімати суржиком - теж не варіант. Тому для нас це справжній виклик - зняти серіал на природному, живому і життєвому українською мовою. Окреме спасибі телеканалу «Україна» за таке рішення, - зазначає продюсер проекту Ірина Костюк. - Авторська група ретельно працює над діалогами і текстами. І хотілося б акторам віддати належне - вони великі молодці - коли дізналися, що знімати будемо українською мовою, - дуже надихнулися і намагаються досягти поставленої мети ».

Постановкою "Чергового лікаря" займуться Констатин Денесюк і Олексій Онуфрієв. У творчому доробку Денесюка крім серіальних робіт також є постановка короткого метра для вітчизняного кіноальманаху "Кохання-це ...". У Онуфрієва фільмографія дещо багатші, налічує акторські роботи і один «повний метр» «Реаліті». Що ж бажаємо взаєморозуміння творчому тандему.

Нагадуємо, що прем'єра серіалу запланована на квітень 2016 року у телеканалі «Україна».

Тегі: filmua
rumbambara 23 жовтня 2015
Like

Ім’я
19 серпня 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


Серіал «Володар кілець» розвивається Серіал «Володар кілець» розвивається

Оголошено склад творчої команди майбутнього шоу

29 липня 2019 0 2116
Новий фінал «Протистояння» Новий фінал «Протистояння»

Напише для серіалу сам Стівен Кінг

05 серпня 2019 0 629
Клінтон і Левінскі в "Американській історії злочинів" Клінтон і Левінскі в "Американській історії злочинів"

Третій сезон шоу буде присвячено секс-скандалу.

07 серпня 2019 0 594
Всі чекають Тома Всі чекають Тома

Другий і третій сезони «Табу» залежать від графіка Тома Харді

07 серпня 2019 0 594
Творці «Ігри престолів» знайшли новий притулок Творці «Ігри престолів» знайшли новий притулок

За дев'ятизначну суму

08 серпня 2019 0 591