Девід Шор і Sony Pictures television

Увійти через
Реєстрація
 
Девід Шор і Sony Pictures television
 
Серіали: Девід Шор і Sony Pictures television
Продовжили ексклюзивний контракт
Один з провідних шоураннер сучасності Девід Шор продовжив ексклюзивний контракт з компанією Sony Pictures Television. За його умовами автор і творець серіалів «Хороший доктор» і «Доктор Хаус» і надалі створюватиме і розробляти телевізійні проекти для Sony Pictures television за посередництва своєї продюсерської фірми Shore Z.
Керівництво Sony Pictures Television в особі президента компанії і двох віце-президентів заявило наступне: «Девід Шор є одним видатних шоураннер в телевізійному бізнесі. Його бачення і креативність породжують переконливих персонажів і історії, які дуже подобаються аудиторії. Ми продовжимо співпрацю з Девідом і компанією Shore Z і горді тим, що вони є членами сім'ї Sony Pictures Television »
Компанія Shore Z під керівництвом бізнес-партнерки Шора Ерін Ганн займається розробкою безлічі телепроектів, в числі яких - серіал «Обвинувачені» для Paramount Network. Бажання компанії Sony Pictures Television працювати з Девідом Шором цілком зрозуміло: його серіал «Хороший доктор» залишається лідером серед драматичних серіалів у найбільш затребуваною рекламодавцями цільової аудиторії у віці від 18 до 49 років.
Алексей Першко 14 червня 2018
Коментарі
 
Ім’я
24 червня 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Коли герої літають (ВІДЕО)

Новий хіт з Ізраїлю

06 червня 2018

0
275

Порятунок Люцифера

Завершився успіхом

18 червня 2018

0
272

Експансія продовжиться

На цей раз - на Amazon Prime

28 травня 2018

0
217

Нова богиня Медіа

Джилліан Андерсон знайшли заміну

05 червня 2018

0
211

Грішниця перетворюється в грішника?

Прем'єра другого сезону популярного серіалу призначена на 1 серпня

01 червня 2018

0
191

 fk tw