Девід Шор і Sony Pictures television

Увійти через
Реєстрація
 
Девід Шор і Sony Pictures television
 
Серіали: Девід Шор і Sony Pictures television
Продовжили ексклюзивний контракт
Один з провідних шоураннер сучасності Девід Шор продовжив ексклюзивний контракт з компанією Sony Pictures Television. За його умовами автор і творець серіалів «Хороший доктор» і «Доктор Хаус» і надалі створюватиме і розробляти телевізійні проекти для Sony Pictures television за посередництва своєї продюсерської фірми Shore Z.
Керівництво Sony Pictures Television в особі президента компанії і двох віце-президентів заявило наступне: «Девід Шор є одним видатних шоураннер в телевізійному бізнесі. Його бачення і креативність породжують переконливих персонажів і історії, які дуже подобаються аудиторії. Ми продовжимо співпрацю з Девідом і компанією Shore Z і горді тим, що вони є членами сім'ї Sony Pictures Television »
Компанія Shore Z під керівництвом бізнес-партнерки Шора Ерін Ганн займається розробкою безлічі телепроектів, в числі яких - серіал «Обвинувачені» для Paramount Network. Бажання компанії Sony Pictures Television працювати з Девідом Шором цілком зрозуміло: його серіал «Хороший доктор» залишається лідером серед драматичних серіалів у найбільш затребуваною рекламодавцями цільової аудиторії у віці від 18 до 49 років.
Алексей Першко 14 червня 2018
Коментарі
 
Ім’я
21 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Перший погляд на «Темні початки»

За трилогією Філіпа Пулмана

25 лютого 2019

0
1592

Ще один мисливець на нацистів

В особі Джоша Реднора

04 березня 2019

0
626

"Гра престолів". Трейлер восьмого сезону

The End is Coming.

05 березня 2019

0
506

Батько блудного сина

Майкл Шин зіграє серійного вбивцю

06 березня 2019

0
446

"NOS4A2". Тизер хоррор-серіалу

За книгою сина Стівена Кінга.

05 березня 2019

0
422

 fk tw