Дізнавач Дікерсон

Увійти через
Реєстрація
 
Дізнавач Дікерсон
 
Серіали: Дізнавач Дікерсон
Режисер «Прослушки» і «Ходячих мерців» зніме серіал «Допит»
Авторитетний ресурс Deadline повідомляє, що режисер Ернест Дікерсон, який працював на таких гучних проектах як «Прослушка» і «Ходячі мерці», зніме шість з десяти епізодів кримінального серіалу «Допит». Крім того Дикерсон, який раніше був постійним оператором Спайка Лі, буде виконавчим продюсером серіалу.
У цьому серіалі головні ролі виконають Кайл Геллнер ( «Ізгої»), Коді Сміт-МакФі ( «Люди Ікс: Апокаліпсис»), Пітер Сарсгард і Девід Стетерн. Нагадаємо, що серіал «Допит» примітний своєю унікальною структурою: дев'ять епізодів будуть доступні одночасно на платформі CBS All Access і їх можна буде дивитися в будь-якому порядку. Десятий епізод буде випущений пізніше. Кожен з епізодів буде побудований на реальних поліцейських протоколах допитів з тим, щоб перетворити глядача в поліцейського детектива.
Авторами серіалу є шведський сценарист і продюсер Андерс Вайдеман і Джон Манкіевіч. В основу серіалу лягла справа молодої людини (Геллнер), який 30 років тому був звинувачений в жорстокому вбивстві матері та засуджений на довічне ув'язнення. Всі ці роки він намагався довести свою невинність.
Алексей Першко 15 лютого 2019
Коментарі
 
Ім’я
24 березня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Перший погляд на «Темні початки»

За трилогією Філіпа Пулмана

25 лютого 2019

0
1596

Ще один мисливець на нацистів

В особі Джоша Реднора

04 березня 2019

0
629

"Гра престолів". Трейлер восьмого сезону

The End is Coming.

05 березня 2019

0
508

Батько блудного сина

Майкл Шин зіграє серійного вбивцю

06 березня 2019

0
451

"NOS4A2". Тизер хоррор-серіалу

За книгою сина Стівена Кінга.

05 березня 2019

0
424

 fk tw