Фільми, які стали серіалами - новини серіалів - Kino-teatr.ua

Київ
язык
Увійти через
facebook google

Фільми, які стали серіалами


Серіали: Фільми, які стали серіалами

Все більш популярною практикою стає адаптація популярних фільмів для телеглядачів. Однак, як показує практика, успіх в широкому прокаті далеко не завжди повторюється і на блакитному екрані. Хоча існує і зворотня практика. Згадаймо кілька прикладів фільмів, які стали серіалами.

Дуже погана училка (Дуже погана училка)

Ситкому про далеко не саму зразкову вчительку, яку в оригінальному фільмі виконала Камерон Діас, не вдалося протягнути довго. Серіал випустили в якості міжсезонника і по закінченню першого сезону вирішили закрити. Так, харизми фільму ситкому не вистачило, але якщо сприймати їх як окремі історії, то на кілька серій глядача точно вистачить. В цілому, історія повторюється - є соковита вчителька, спрагла роздобути багатого чоловіка, її суперниця в школі, є симпатичний тренер, плаксивий директор і співробітниця-невдаха. Ну, а в бонус - купа закомплексованих підлітків, яким намагається допомогти "дуже погана училка", паралельно стріляючи очима їх розведеним батькам.


Домініон (Легіон)

Розпрощатися з епічним проектом про ангелів продюсерам, незважаючи на не надто великий успіх фільму, так і не вдалося. Втім, цікаво, що у серіалу рейтинг на IMDB виявився вище, ніж у оригінального фільму - якщо "Легіон" зі скрипом набрав 5/10, то "Домініон" ще на початку першого сезону заслужив 7/10. Що ж, варто продюсерам побажати удачі, адже, можливо, хоча б ангелам вдасться розбавити на телебаченні легіон вампірів, зомбі і відьом.


Від заходу до світанку (Від заходу до світанку)

Серіал "Від заходу до світанку" рятує Роберт Родрігес, якому і прийшла в голову ідея майже через двадцять років після виходу оригінальної картини перетворити її на серіал. Але для динамічної, повної чорного гумору і крові історії, 10 серій виявилося забагато. Багато в чому Родрігес програє братам Коенам, яким вдалося куди успішніше розкрутити свій "Фарго".


Фарго (Фарго)

"Фарго" з упевненістю можна назвати однією з найбільш вдалих телеадаптації. По-перше, серіал зберігає похмуро-іронічну атмосферу фільму. По-друге, десять епізодів дозволяють куди ширше розгорнуться періпетеям сюжету. Ну а по-третє, Мартін Фрімен, який з доктора Ватсона перевтілюється в вбивцю-невдаху не може не викликати посмішку. Ймовірно, продюсерство братів Коенів, які створили оригінальний фільм, а тепер і серіал, стало одним з головних компонентів успіху серіалу.


Костянтин (Костянтин: Повелитель пітьми)

На даний момент канал NBC встиг продемонструвати тільки пілот серіального "Костянтина". Тут на пам'ять від Рівза-Костянтина залишився тільки плащ, сорочка і краватка, зате приправлені часткою сарказму, який губився в м'якій харизмі та меланхолійності Рівза в оригінальному фільмі. Повний "масштаб руйнувань" телеглядачі зможуть оцінити вже з 24 жовтня.


Баффі - винищувачка вампірів (Баффі - винищувачка вампірів)

У даному випадку серіалу вдалося затьмарити успіх фільму. На ТБ Баффі вдалося протягнути 7 сезонів, а далі перейти в спін-офф, і навіть отримати власні комікси. І, зауважте, це було ще в ті часи, коли вампіри, як їм і належить, згорали на сонці, а не блищали.


Мотель Бейтса (Психо)

Тут можна довго сперечатися, що було для серіалу спочатку - фільм чи книга. Однак складно заперечувати, що "Мотель Бейтса" багато в чому нагадує похмурий саспенс Хічкока. Та серіалу додали чимало драматизму, як зазвичай і трапляється при адаптації фільму для ТБ. Фактично "Мотель" - це приквел, передісторія "Психо", що розповідає, як Норман Бейтс став психопатом. На собі серіал тягне актриса Віра Фарміга, героїня якої і доводить сина до психопатії.


Ганнібал (Мовчання ягнят, Червоний дракон)

Як і у випадку з "Мотелем Бейтса", можна довго сперечатися, на що більше спирається серіал "Ганнібал" - на книгу або на оригінальні фільми. Тут історія доктора Ганнібала дещо змінена, проте, ймовірно, безліч нововведень в портрет маніяка і забезпечують серіалу стабільні рейтинги, і, як наслідок, "Ганнібал" після двох кривавих сезонів продовжений ще й на третій.


Щоденник Керрі (Секс у великому місті (серіал / фільм))

Свій пріквел отримав і культовий серіал "Секс у великому місті". Цікаво, що фактично йдеться про серіал, який став фільмом, а потім знову серіалом. "Щоденнику Керрі" вдалося протриматися на ТБ два сезони. Ймовірно, за задумом продюсерів, телеверсія юності Керрі Бредшоу мала підготувати глядачок-підлітків до перегляду "Сексу у великому місті". Однак серіал намагалися закрити ще після першого сезону. Але подарували "Щоденнику" другий шанс. Який теж не виправдав очікування продюсерів. Тому екранне життя Керрі на телебаченні закінчилося.

Крім того, вже кількома каналами куплені права на адаптацію для телеглядачів наступних фільмів: "Області пітьми", "Крик", "Місто гріхів", "Шоу Трумена", "Американський психопат", "Темна вежа" (в даному випадку було заплановано три фільми і два сезони серіалу) та ін. 

Катя Зиновьева 06 липня 2014
Like

Ім’я
24 серпня 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


Серіал «Володар кілець» розвивається Серіал «Володар кілець» розвивається

Оголошено склад творчої команди майбутнього шоу

29 липня 2019 0 2126
Козирки заточені Козирки заточені

Призначено дату прем'єри 5-го сезону «Гострих козирків»

09 серпня 2019 0 725
Творці «Ігри престолів» знайшли новий притулок Творці «Ігри престолів» знайшли новий притулок

За дев'ятизначну суму

08 серпня 2019 0 715
Всі чекають Тома Всі чекають Тома

Другий і третій сезони «Табу» залежать від графіка Тома Харді

07 серпня 2019 0 694
Стрибок у часі Стрибок у часі

Відбудеться в останній серії другого сезону «Пози»

13 серпня 2019 0 683