Увійти через
facebook google
 

Гряде Проповідник


Серіали:  Гряде Проповідник
Американський канал АМС, натхненний успіхом свого серіалу «Ходячі мерці», знятого за коміксами Роберта Кіркмана (видавництво Image Comics), вирішив продовжити розробку цієї золотої жили. Цього разу вибір пав на один з найрадикальніших графічних романів в історії під назвою «Проповідник» сценариста Гарта Енніса та художників Стіва Діллона та Гленна Фабрі від видавництва Vertigo, яке входить до імперії DC Comics.
Розробку проекту доручено Сету Роджену, Евану Голдбергу та Сему Кейтліну, який працював над серіалом «Пуститися берега». Сем Кейтлін буде писати сценарії та виступить шоураннером серіалу. Президент компанії АМС з програмування та оригінального виробництва Джоел Стіллерман, переглянувши пілотний епізод серіалу, що його було знято цього літа, сказав, що він «цілком зірвав дах всім присутнім».
Перший сезон серіалу з 10-ти годинних епізодів очікується на екранах в середині 2016 року. Зазначимо також, що оригінальний комікс дає якнайширше поле для творчості, аде він складається з 75 випусків – 66-ти регулярних щомісячних випусків, 5 спеціальних випусків та міні-серії. Головний герой комікса (і, варто думати, серіалу) Джессі Кастер займає 11-е місце в списку «Найвидатніших Персонажів Коміксів» за версією часопису Empire та 34-те місце в списку «100 кращих персонажів коміксів всіх часів» за версією авторитетного сайту IGN.
Алексей Першко 29 листопада 2015
Like

Ім’я:
13 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


Нове обличчя Тома Ріплі Нове обличчя Тома Ріплі

Ендрю Скотт зіграє в серіалі за романами Патриції Хайсміт

26 вересня 2019 0 1901
Очікувана жінка Очікувана жінка

Серіал «Бетвумен» лідирує в рейтингах очікувань

24 вересня 2019 0 1228
Пол Радд в трейлері серіалу "Життя з самим собою" Пол Радд в трейлері серіалу "Життя з самим собою"

Навіть два Пола Радда.

17 вересня 2019 0 1178
У центрі уваги - «Канарки» У центрі уваги - «Канарки»

Готується жіночий спін-офф серіалу «Стріла»

25 вересня 2019 0 981
Амнезія по-хорватські Амнезія по-хорватські

Компанія Drugi Plan зніме серіал про біженців

20 вересня 2019 0 963