З «Абатства Даунтон» - в «Белгравію»

Увійти через
Реєстрація
 
З «Абатства Даунтон» - в «Белгравію»
 
Серіали:  З «Абатства Даунтон» - в «Белгравію»
Новий серіал від Джуліана Феллоуза
Як повідомляє ресурс Deadline компанії Epix і ITV працюють над новим серіалом від творця серіалу «Абатство Даунтон» Джулаіна Феллоуза під назвою «Белгравія» (для довідки - аристократичний район Лондона).
Серіал складатиметься з 6-ти епізодів і розповість про секрети і скандали вищого лондонського суспільства 40-х роках 19 століття (тобто за 70 років до подій «Абатства Даунтон»). У цей період традиційна англійська аристократія почала відчувати подих у спину індустріальних нуворишів. Історія починається напередодні битви при Ватерлоо: герцогиня Річмондська дає в Брюсселі бал на честь герцога Веллінгтона. У числі запрошених - Джеймс і Енн Тренчард, які живуть на доходи від успішного торгового бізнесу. Їхня донька Софія потрапляє в поле зору Едмунда Белласіса, спадкоємця однієї з найвідоміших і найбагатших сімей Англії. 25 років по тому обидві родини живуть в  районі Белгравія, але події того балу все ще дають про себе знати.
Нагадаємо, що серіал буде знятий за романом самого Феллоуза, який був вперше опублікований в 2016-му році в серіальному форматі он-лайн через спеціальний додаток, який включав також аудіокнигу. Джуліан Феллоуз є володарем «Оскара» за сценарій фільм «Госфорд-парк» режисера Роберта Олтмена (2001).
Алексей Першко 08 лютого 2019
Коментарі
 
Ім’я
20 липня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

"Відьмак". Перші кадри і постер

Генрі Кавілл в екранізації культової серії книг.

01 липня 2019

0
1191

Норвезька глушина

Канал НВО зніме комедійний серіал в Норвегії

08 липня 2019

0
773

І знову про «Сватів»

Голова Держкіно звернувся до Президента України щодо серіалу «Свати»

05 липня 2019

1
287

Мати дикуна

Демі Мур зіграє в серіалі «Прекрасний новий світ»

21 червня 2019

0
266

Ферма злочинів

Від продюсера Ніколь Кідман

10 липня 2019

0
231

 fk tw