Хто ця людина в масці?

Увійти через
Реєстрація
 
Хто ця людина в масці?
 
Серіали: Хто ця людина в масці?

Творці серіалу «Хранителі» опублікували перші фото

У понеділок, 15 жовтня, в «Інстаграмме» з'явився новий акаунт серіалу «Хранителі», який створюється на замовлення каналу НВО. Першим зображенням, опублікованими в акаунті, стало фото людини в жовтій масці і в поліцейській уніформі. Хто він стане відомо лише згодом, адже він ніяк не пов'язаний ні з одним з відомих персонажів однойменного графічного роману, опублікованого видавництвом DC Comics (спочатку цей твір було видано у вигляді серії з 12 номерів, а потім зібрано під однією обкладинкою).
Нагадаємо, що оригінальний графічний роман Алана Мура і Дейва Гіббонса визнаний одним із шедеврів жанру. У ньому описується альтернативна реальність, в якій в 40-х роках минулого століття супергерої стали частиною американської суспільного життя, але на момент дії вони опинилися поза законом, хоча і допомогли перемогти у В'єтнамської війні.
У 2009-му році компанія Warner Bros. і режисер Зак Снайдер зняли кіноадаптацію цього твору. Варто зауважити, що серіал не буде адаптацією ні роману Мура і Гиббонса, ні однойменного фільму.
Творцем і шоураннер серіалу є Деймон Лінделоф (на фото), а музику до нього пишуть музиканти з відомого колективу Nine Inch Nails Трент Резнор і Аттікус Росс.
У акторський склад серіалу «Хранителі» увійшли Регіна Кінг, Джеремі Айронс, Дон Джонсон, Тім Блейк Нельсон, Луїс Госсет-мл. та інші. Серіал, зйомки якого вже почалися, вийде на екрани в 2019-му році.
Алексей Першко 16 жовтня 2018
Коментарі
 
Ім’я
19 квітня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

"NOS4A2"/"Країна Різдва". Трейлер хоррор-серіалу

Від сина Стівена Кінга.

31 березня 2019

0
3370

Після «Клану Сопрано» - «Рій»

Зніме Алан Тейлор

08 квітня 2019

0
1518

Політик Райан Мерфі

Знаменитий шоураннер зніме перший серіал для Netflix

25 березня 2019

0
1515

Джуліанна Мур зіграє в екранізації Стівена Кінга

А письменник напише сценарій.

09 квітня 2019

0
1165

 fk tw