Хто ця людина в масці?

Увійти через
Реєстрація
 
Хто ця людина в масці?
 
Серіали: Хто ця людина в масці?

Творці серіалу «Хранителі» опублікували перші фото

У понеділок, 15 жовтня, в «Інстаграмме» з'явився новий акаунт серіалу «Хранителі», який створюється на замовлення каналу НВО. Першим зображенням, опублікованими в акаунті, стало фото людини в жовтій масці і в поліцейській уніформі. Хто він стане відомо лише згодом, адже він ніяк не пов'язаний ні з одним з відомих персонажів однойменного графічного роману, опублікованого видавництвом DC Comics (спочатку цей твір було видано у вигляді серії з 12 номерів, а потім зібрано під однією обкладинкою).
Нагадаємо, що оригінальний графічний роман Алана Мура і Дейва Гіббонса визнаний одним із шедеврів жанру. У ньому описується альтернативна реальність, в якій в 40-х роках минулого століття супергерої стали частиною американської суспільного життя, але на момент дії вони опинилися поза законом, хоча і допомогли перемогти у В'єтнамської війні.
У 2009-му році компанія Warner Bros. і режисер Зак Снайдер зняли кіноадаптацію цього твору. Варто зауважити, що серіал не буде адаптацією ні роману Мура і Гиббонса, ні однойменного фільму.
Творцем і шоураннер серіалу є Деймон Лінделоф (на фото), а музику до нього пишуть музиканти з відомого колективу Nine Inch Nails Трент Резнор і Аттікус Росс.
У акторський склад серіалу «Хранителі» увійшли Регіна Кінг, Джеремі Айронс, Дон Джонсон, Тім Блейк Нельсон, Луїс Госсет-мл. та інші. Серіал, зйомки якого вже почалися, вийде на екрани в 2019-му році.
Алексей Першко 16 жовтня 2018
Коментарі
 
Ім’я
23 січня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Клану Сопрано - 20 років

Хто буде головним у фільмі-приквелі

10 січня 2019

0
871

Вимирання нації

Серіал «Нація Z» не продовжено на шостий сезон

26 грудня 2018

0
626

Вбиваючи Єву: Сезон 2

Стартує весною 2019 року

25 грудня 2018

0
512

У нас чергове вбивство?

Перший трейлер нового серіалу за Агатою Крісті

28 грудня 2018

0
508

Бен Стіллер - брехун

На думку одного з прототипів серіалу «Втеча з Даннемори»

25 грудня 2018

0
491

 fk tw