Хто ця людина в масці?

Увійти через
Реєстрація
 
Хто ця людина в масці?
 
Серіали: Хто ця людина в масці?

Творці серіалу «Хранителі» опублікували перші фото

У понеділок, 15 жовтня, в «Інстаграмме» з'явився новий акаунт серіалу «Хранителі», який створюється на замовлення каналу НВО. Першим зображенням, опублікованими в акаунті, стало фото людини в жовтій масці і в поліцейській уніформі. Хто він стане відомо лише згодом, адже він ніяк не пов'язаний ні з одним з відомих персонажів однойменного графічного роману, опублікованого видавництвом DC Comics (спочатку цей твір було видано у вигляді серії з 12 номерів, а потім зібрано під однією обкладинкою).
Нагадаємо, що оригінальний графічний роман Алана Мура і Дейва Гіббонса визнаний одним із шедеврів жанру. У ньому описується альтернативна реальність, в якій в 40-х роках минулого століття супергерої стали частиною американської суспільного життя, але на момент дії вони опинилися поза законом, хоча і допомогли перемогти у В'єтнамської війні.
У 2009-му році компанія Warner Bros. і режисер Зак Снайдер зняли кіноадаптацію цього твору. Варто зауважити, що серіал не буде адаптацією ні роману Мура і Гиббонса, ні однойменного фільму.
Творцем і шоураннер серіалу є Деймон Лінделоф (на фото), а музику до нього пишуть музиканти з відомого колективу Nine Inch Nails Трент Резнор і Аттікус Росс.
У акторський склад серіалу «Хранителі» увійшли Регіна Кінг, Джеремі Айронс, Дон Джонсон, Тім Блейк Нельсон, Луїс Госсет-мл. та інші. Серіал, зйомки якого вже почалися, вийде на екрани в 2019-му році.
Алексей Першко 16 жовтня 2018
Коментарі
 
Ім’я
14 листопада 2018
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні серiалi

Трейлер третього сезону "Справжнього детектива"

Прем'єра – 13 січня.

04 листопада 2018

0
1928

Зірка "Гри престолів" – в шоу по "Зоряним війнам"

Головний мандалорець.

13 листопада 2018

0
1847

Анна Пакуїн приєдналася до «Коханців»

І зіграє Джоані Локхарт

12 листопада 2018

0
1149

Творці "Шерлока" знімуть серіал про Дракулу

Шоу вийде на Netflix.

15 жовтня 2018

0
1068

Зустрічайте Бейна!

У п'ятому і останньому сезоні «Готема»

23 жовтня 2018

0
788

 fk tw