"Мама поспішає додому" змінює форму


Серіали:
Відома українська дитяча книжка «Мама поспішає додому» знайшла продовження в анімації - вийшов перший тизер однойменного мультсеріалу для дошкільнят та їх вічно зайнятих на роботі батьків.
В основі сюжету анімаційного серіалу «Мама поспішає додому» - надзвичайні пригоди звичайної родини, яка мешкає у великому місті та мусить творити дива, аби встигнути побути разом у сімейному колі. Щодня Мама і Тато поспішають додому до свого 5-річного сина Лесика, долаючи типові для мегаполісів - а інколи й геть неймовірні - перепони та вирішуючи заплутані ситуації, щоб вчасно ввечері усім разом зібратися, як справжня дружня родина, яка вірить у чудеса.
Дивитися тизер: https://youtu.be/JRYxYvkrmbU
Історія прагне не лише розважати маленьких глядачів, але й в ігровій формі торкатися важливих аспектів сучасного життя, сприяти розумінню дитиною причин відсутності батьків та усвідомленню того, що попри все, родинні цінності - найголовніше.
Вперше книгу «Мама поспішає додому» було видано у 2010 році - з тих пір вона здобула велику популярність в Україні, країнах СНД та Європі, а незабаром буде видана у Китаї. Інтерактивний мобільний додаток, випущений за мотивами книги, отримав безліч схвальних відгуків та був завантажений більше 50 000 разів. Наразі, виробництвом анімаційного серіалу «Мама поспішає додому» займається видавництво книг та креативний продакшен мультимедійного дитячого контенту Glowberry (у складі FILM.UA Group) разом зі студією Animagrad. Цієї осені відбудеться інтернет-прем’єра пілотної серії серіалу, а орієнтовна дата готовності першого сезону - 2018 рік.
Алексей Першко 19 жовтня 2016


Ім’я:
13 травня 2021
Ваш коментар

популярні серiалi


Molodist Series Pitching Molodist Series Pitching

Молодість: Серіальний Пітчинг за підтримки 1+1 media, Київстар ТБ, та MEGOGO

15 квітня 2021 0 2306
Ель Фаннінг доведе хлопця до суїциду Ель Фаннінг доведе хлопця до суїциду

У серіалі «Дівчина з Плейнвілла».

15 квітня 2021 0 2304
Зірка «Термінатора» – в «The Last of Us» Зірка «Термінатора» – в «The Last of Us»

До серіалу приєднався Габріель Луна.

16 квітня 2021 0 2300
Олівія Колман веде переговори з Marvel Studios Олівія Колман веде переговори з Marvel Studios

Актриса може з'явитися у «Секретному вторгненні».

20 квітня 2021 0 2055
Кортні Кокс зіграє в комедійному горор-серіалі Кортні Кокс зіграє в комедійному горор-серіалі

«Сяюча долина» від Starz.

19 квітня 2021 0 2028