МОССАД в Тегерані


Серіали: МОССАД в Тегерані

Новий серіал від автора «Фауди»
Авторитетний ресурс Deadline повідомляє, що актори Навід Негабан ( «Батьківщина»), Шаун Тоуб ( «Залізна людина») і актриса Нів Султан зіграють в шпигунському серіалі «Тегеран» (робоча назва), автором якого є Моше Зондер, сценарист популярного ізраїльського серіалу «Фауда».
Навід Негабан грав Абу Назіра в першому сезоні «Батьківщини», з чого і почалася його кар'єра у великому кіно, а Шаун Тоуб грав в «Залізній людині» одного з центральних персонажів.
У серіалі «Тегеран» вони виконають ролі польового командира Моссада Масуда Табриза і іранського агента спецслужб Фараза Мехмета. Серіал складатиметься з 8 епізодів, а його прем'єра відбудеться на ізраїльському каналі КАН.
Молода ізраїльська актриса Нів Султан виконає в серіалі головну роль: вона стане Тамар Рабінян, мосадівським хакером, яка відправляється зі своєю першою місією в Тегеран. Її завдання - відключити іранський ядерний реактор. Місія провалюється і Тамар стає в Тегерані ізгоєм. Ситуація ускладнюється не тільки тим, що її розшукують іранські спецслужби, але й тим, що вона виявляє, що Іран - її батьківщина.

Алексей Першко 28 жовтня 2019
Like

Ім’я:
16 листопада 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


Генрі Кавілл у новому трейлері "Відьмака" Генрі Кавілл у новому трейлері "Відьмака"

Прем'єра – 20 грудня.

01 листопада 2019 0 1280
Тизер "Дракули" від творців "Шерлока" Тизер "Дракули" від творців "Шерлока"

Історія найвідомішого вампіра.

27 жовтня 2019 0 1117
І знову про секс І знову про секс

Адам МакКей зніме серіал про справу Джеффрі Епштейна

31 жовтня 2019 0 1028
Пріквел "Гри престолів" з Наомі Воттс не вийде Пріквел "Гри престолів" з Наомі Воттс не вийде

HBO закрив проект.

29 жовтня 2019 0 1006