Наркоторговці проти зомбі


Серіали: Наркоторговці проти зомбі

Новий серіал для Amazon Prime
Армія живих мерців зійдеться в битві проти наркобаронів і американських військових на мексикансько-американському кордоні в новому серіалі «Наркоторговці проти зомбі».
Компанія Amazon оголосила про виробництво серіалу з восьми епізодів, який стане сумішшю різних жанрів - наукової фантастики, хоррора і екшену. Серіал буде доступний на платформі Amazon Prime Video в наступному році в більш ніж 200 країнах, включаючи Мексику і решту Латинської Америки.
Виробництвом серіалу займуться мексиканські компанії, а його творцями і сценаристами будуть Ніколас Ентель і Мігель Техада Флорес. Зніме серіал під керівництвом шоураннера Ентеля режисер Рігоберто Кастаньеда.
За сюжетом серіалу легендарний наркобарон Алонсо Маррокін біжить з мексиканської в'язниці зі своїм сином Лукасом та знаходить притулок в реабілітаційному центрі «Парадізо», що знаходиться в США. В цей час жертви невдалого експерименту, який повинні були б перетворитися в машини смерті, стають смертоносними зомбі-мутантами. В зомбі перетворюються і бійці мексиканського спецназу, які переслідують наркобаронів-втікачів. На місце подій прибувають підрозділи американської армії, які повинні знищити орди зомбі.

Алексей Першко 06 листопада 2019
Like

Ім’я:
16 листопада 2019
Ваш коментар

популярні серiалi


Генрі Кавілл у новому трейлері "Відьмака" Генрі Кавілл у новому трейлері "Відьмака"

Прем'єра – 20 грудня.

01 листопада 2019 0 1280
Тизер "Дракули" від творців "Шерлока" Тизер "Дракули" від творців "Шерлока"

Історія найвідомішого вампіра.

27 жовтня 2019 0 1118
І знову про секс І знову про секс

Адам МакКей зніме серіал про справу Джеффрі Епштейна

31 жовтня 2019 0 1028
Пріквел "Гри престолів" з Наомі Воттс не вийде Пріквел "Гри престолів" з Наомі Воттс не вийде

HBO закрив проект.

29 жовтня 2019 0 1007